Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 28.04.2021 |
| IČO | 10803556 |
| Datová schránka | mv2n68f |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 42 smluv za celkem 57 mil. Kč;
Jedna smlouvu má zásadní nedostatek;
Jednu smlouva je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Lesy České republiky, s.p. | 1 | 401 829 Kč |
| Městský obvod Pardubice IV | 1 | 162 828 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Roman Kvapil - STAVITELSTVÍ s.r.o. | 2 | 564 657 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Konstrukční a stavební práce | 1 | 5 583 058 Kč |
| Stavebnictví | 3 | 2 221 986 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Povodí Labe, státní podnik | 1 | 5 583 058 Kč |
| Městský obvod Pardubice IV | 2 | 2 149 281 Kč |
| Fakultní nemocnice Hradec Králové | 1 | 1 186 563 Kč |
| Lesy České republiky, s.p. | 1 | 72 705 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Roman Kvapil - STAVITELSTVÍ s.r.o. | 5 | 8 991 606 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 5 072 154 Kč |
| Nábytek | 1 | 1 073 808 Kč |
| Práce při dokončování budov | 1 | 80 662 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Povodí Labe, státní podnik | 1 | 5 072 154 Kč |
| Pardubický kraj | 1 | 1 073 808 Kč |
| Statutární město Pardubice | 1 | 80 662 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Roman Kvapil - STAVITELSTVÍ s.r.o. | 3 | 6 226 625 Kč |
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 6,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 7 | 13 142 001 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 523 372 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 2 | 174 987 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 75 124 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 67 527 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Pardubice | 13 | 19 287 276 Kč |
| Mateřská škola Pardubice-Polabiny, Mladých 158 | 1 | 523 372 Kč |
| Lentilka - integrační školka a rehabilitační centrum | 1 | 67 527 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Roman Kvapil - STAVITELSTVÍ s.r.o. | 15 | 19 878 175 Kč |
| Lentilka - integrační školka a rehabilitační centrum | 1 | 67 527 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 11,11 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 5 | 15 955 537 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 12 | 742 797 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 2 | 440 842 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Pardubice | 8 | 16 385 240 Kč |
| Národní památkový ústav | 1 | 119 004 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Roman Kvapil - STAVITELSTVÍ s.r.o. | 9 | 16 504 243 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 178 | 403 723 836 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 52 | 8 366 026 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Pardubice | 10 | 5 007 285 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Roman Kvapil - STAVITELSTVÍ s.r.o. | 10 | 5 007 285 Kč |