Soukromá firma. Akciová společnost.
| Založeno | 14.07.2021 |
| IČO | 11648830 |
| Datová schránka | jdf8aqv |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 208 smluv za celkem 329 mil. Kč;
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 4,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Technické služby | 6 | 3 598 115 Kč |
| Stavebnictví | 6 | 3 531 005 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa železnic, státní organizace | 27 | 15 385 943 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| BAU plus, a.s. | 27 | 15 385 943 Kč |
| PREMIO INVEST s.r.o. | 27 | 15 385 943 Kč |
| CEBU a.s. | 27 | 15 385 943 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 0,90 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 11 | 44 911 232 Kč |
| Stavebnictví | 64 | 33 056 828 Kč |
| Technické služby | 19 | 12 179 366 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 144 357 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa železnic, státní organizace | 88 | 47 827 126 Kč |
| Městská část Praha 10 | 7 | 36 378 190 Kč |
| Město Brandýs nad Labem-Stará Boleslav | 10 | 9 944 177 Kč |
| Městská část Praha 15 | 3 | 430 539 Kč |
| Základní škola, Praha 10, Hornoměcholupská 873 | 3 | 284 794 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| CEBU a.s. | 111 | 94 864 826 Kč |
| BAU plus, a.s. | 88 | 47 827 126 Kč |
| PREMIO INVEST s.r.o. | 88 | 47 827 126 Kč |
| Ironex MB s.r.o. | 1 | 35 317 544 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Technické služby | 170 | 110 637 065 Kč |
| Zemědělství | 1 | 58 853 154 Kč |
| Stavebnictví | 39 | 16 650 950 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská část Praha 10 | 4 | 126 185 378 Kč |
| Město Brandýs nad Labem-Stará Boleslav | 1 | 44 424 576 Kč |
| Správa železnic, státní organizace | 60 | 34 124 246 Kč |
| Městská část Praha 15 | 3 | 324 836 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| CEBU a.s. | 68 | 205 059 036 Kč |
| Ironex MB s.r.o. | 3 | 170 025 204 Kč |
| Městská část Praha 10 | 2 | 125 600 628 Kč |
| BAU plus, a.s. | 60 | 34 124 246 Kč |
| PREMIO INVEST s.r.o. | 60 | 34 124 246 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 73 | 636 119 283 Kč |
| Stavebnictví | 655 | 319 432 697 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská část Praha 15 | 1 | 13 532 965 Kč |
| Správa železnic, státní organizace | 3 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| BAU plus, a.s. | 4 | 13 532 965 Kč |
| CEBU a.s. | 4 | 13 532 965 Kč |
| PREMIO INVEST s.r.o. | 3 | 0 Kč |