Soukromá firma.
| Založeno | 09.10.1990 |
| IČO | 12802255 |
| Datová schránka | 9ramwcx |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 76 smluv za celkem 25 mil. Kč;
Jednu smlouva je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pojišťovací služby | 1 | 1 108 800 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 5 | 400 604 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Domov se zvláštním režimem Krásná Lípa | 1 | 1 108 800 Kč |
| Statutární město Most | 1 | 282 414 Kč |
| Krajská zdravotní, a.s. | 2 | 163 895 Kč |
| Domovy sociálních služeb Litvínov, příspěvková organizace | 1 | 66 595 Kč |
| 3. mateřská škola, Most, příspěvková organizace | 1 | 43 851 Kč |
| Krušnohorská poliklinika s.r.o. | 1 | 6 534 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 1 210 Kč |
| Dětské centrum Ústeckého kraje, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Jiří Hasman | 9 | 1 673 299 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 6 | 742 819 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Jiří Hasman | 9 | 1 047 412 Kč |
| Střední průmyslová škola a Střední odborná škola gastronomie a služeb, Most, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 5 | 944 920 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Domovy sociálních služeb Litvínov, příspěvková organizace | 1 | 605 000 Kč |
| Statutární město Most | 2 | 311 243 Kč |
| SPORTOVNÍ AREÁLY MOST, a.s. | 1 | 164 802 Kč |
| 1. mateřská škola, Most, příspěvková organizace | 2 | 79 255 Kč |
| Střední škola technická, Most, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Jiří Hasman | 7 | 1 160 300 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 20,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 3 208 920 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Most | 3 | 3 626 370 Kč |
| Krajská zdravotní, a.s. | 1 | 88 675 Kč |
| Ministerstvo vnitra | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Jiří Hasman | 5 | 3 715 045 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
5 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 38,46 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 1 500 400 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 8 | 828 128 Kč |
| Překladatelské a tlumočnické služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Most | 1 | 1 500 400 Kč |
| Domovy sociálních služeb Litvínov, příspěvková organizace | 1 | 302 500 Kč |
| Domov sociálních služeb Meziboří, příspěvková organizace | 1 | 287 500 Kč |
| Krajská zdravotní, a.s. | 2 | 169 085 Kč |
| 2. mateřská škola, Most, příspěvková organizace | 1 | 121 968 Kč |
| 4. mateřská škola, Most, příspěvková organizace | 1 | 116 160 Kč |
| Střední škola technická, Most, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Vězeňská služba České republiky | 1 | 0 Kč |
| Krušnohorská poliklinika s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| SPORTOVNÍ AREÁLY MOST, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Technické služby města Mostu a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Jiří Hasman | 13 | 2 497 613 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 22,22 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 1 195 002 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 5 | 243 319 Kč |
| Leciva | 1 | - 48 400 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vězeňská služba České republiky | 1 | 1 712 271 Kč |
| Statutární město Most | 2 | 1 146 602 Kč |
| Okresní soud v Mostě | 1 | 147 257 Kč |
| 1. mateřská škola, Most, příspěvková organizace | 1 | 87 120 Kč |
| Krajská zdravotní, a.s. | 1 | 62 037 Kč |
| Krušnohorská poliklinika s.r.o. | 1 | 8 942 Kč |
| MOSTECKÁ BYTOVÁ, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Městské divadlo v Mostě, spol. s r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Jiří Hasman | 9 | 3 164 229 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 22,22 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 4 | 4 095 729 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 3 | 260 150 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 146 410 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Most | 4 | 4 010 908 Kč |
| Vězeňská služba České republiky | 2 | 1 345 036 Kč |
| Základní škola, Most, Zdeňka Štěpánka 2912, příspěvková organizace | 1 | 344 971 Kč |
| MĚSTO LITVÍNOV | 1 | 146 410 Kč |
| Střední průmyslová škola a Střední odborná škola gastronomie a služeb, Most, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Jiří Hasman | 9 | 5 847 325 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 25,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 3 | 3 687 489 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Most | 2 | 2 235 039 Kč |
| MĚSTO LITVÍNOV | 1 | 1 452 450 Kč |
| SPORTOVNÍ AREÁLY MOST, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Jiří Hasman | 4 | 3 687 489 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 42,86 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 1 380 973 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 4 | 280 Kč |
| IT | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Jiří Hasman | 7 | 1 381 253 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 423 500 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Most | 1 | 423 500 Kč |
| Domovy sociálních služeb Litvínov, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Jiří Hasman | 2 | 423 500 Kč |