Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným. Řídí jeden podřízený subjekt.
| Založeno | 01.08.1991 |
| IČO | 13643819 |
| Datová schránka | t8xcicp |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 44 smluv za celkem 54 mil. Kč;
Jednu smlouva je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Fakultní nemocnice Motol a Homolka | 2 | 518 837 Kč |
| Domov pro seniory Lukov, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| VÁHALA a spol. s r.o. výroba a prodej masných a lahůdkářských výrobků | 3 | 518 837 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 2 | 9 500 000 Kč |
| Služby závodních jídelen | 2 | 459 918 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 69 575 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Státní zemědělský intervenční fond | 2 | 9 500 000 Kč |
| Správa železnic, státní organizace | 2 | 468 270 Kč |
| Fakultní nemocnice Motol a Homolka | 1 | 342 548 Kč |
| Integrovaná střední škola Valašské Meziříčí | 1 | 69 575 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| VÁHALA a spol. s r.o. výroba a prodej masných a lahůdkářských výrobků | 6 | 10 380 393 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 1 | 1 830 000 Kč |
| Služby závodních jídelen | 1 | 357 141 Kč |
| Zajišťování služeb pro veřejnost | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Státní zemědělský intervenční fond | 1 | 1 830 000 Kč |
| Fakultní nemocnice Motol a Homolka | 1 | 357 141 Kč |
| Krajské ředitelství policie Královéhradeckého kraje | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| VÁHALA a spol. s r.o. výroba a prodej masných a lahůdkářských výrobků | 3 | 2 187 141 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Služby závodních jídelen | 2 | 570 551 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 426 232 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 1 | 59 916 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Fakultní nemocnice Motol a Homolka | 2 | 570 551 Kč |
| Státní zemědělský intervenční fond | 1 | 426 232 Kč |
| Domovy na Orlici | 1 | 241 999 Kč |
| Služby města Pardubic a.s. | 1 | 59 916 Kč |
| Moravskoslezská nemocnice Karviná - Ráj, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| VÁHALA a spol. s r.o. výroba a prodej masných a lahůdkářských výrobků | 6 | 1 298 697 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 20,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Služby závodních jídelen | 51 | 14 045 500 Kč |
| Dary a dotace | 2 | 983 000 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 61 710 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Státní zemědělský intervenční fond | 1 | 983 000 Kč |
| Fakultní nemocnice Motol a Homolka | 1 | 169 402 Kč |
| Město Rožnov pod Radhoštěm | 1 | 63 956 Kč |
| Moravskoslezská nemocnice Karviná - Ráj, příspěvková organizace | 1 | 61 710 Kč |
| Podpůrný a garanční rolnický a lesnický fond, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| VÁHALA a spol. s r.o. výroba a prodej masných a lahůdkářských výrobků | 5 | 1 278 068 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 40,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 1 | 15 000 000 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 196 785 Kč |
| Zdravotnický materiál | 1 | 179 155 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Státní zemědělský intervenční fond | 1 | 15 000 000 Kč |
| Fakultní nemocnice Motol a Homolka | 2 | 375 940 Kč |
| Úřad práce České republiky | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| VÁHALA a spol. s r.o. výroba a prodej masných a lahůdkářských výrobků | 5 | 15 375 940 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 40,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 2 | 6 854 500 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 21 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Státní zemědělský intervenční fond | 2 | 6 854 500 Kč |
| Domov pro seniory Radkova Lhota, příspěvková organizace | 1 | 489 613 Kč |
| Gymnázium Františka Palackého Valašské Meziříčí | 1 | 0 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| VÁHALA a spol. s r.o. výroba a prodej masných a lahůdkářských výrobků | 5 | 7 344 113 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 1 | 3 222 858 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 21 | 2 584 947 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Státní zemědělský intervenční fond | 1 | 3 222 858 Kč |
| Moravskoslezská nemocnice Karviná - Ráj, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| VÁHALA a spol. s r.o. výroba a prodej masných a lahůdkářských výrobků | 2 | 3 222 858 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 66,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 1 | 1 804 837 Kč |
| Leciva | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Státní zemědělský intervenční fond | 1 | 1 804 837 Kč |
| Fakultní nemocnice Ostrava | 1 | 0 Kč |
| Zařízení služeb MZe s.p.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| VÁHALA a spol. s r.o. výroba a prodej masných a lahůdkářských výrobků | 3 | 1 804 837 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 40,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 1 | 3 402 869 Kč |
| Poštovní a kurýrní služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Státní zemědělský intervenční fond | 1 | 3 402 869 Kč |
| Olomoucký kraj | 1 | 91 175 Kč |
| Domov pro seniory Lukov, příspěvková organizace | 1 | 50 000 Kč |
| Sociální služby Vsetín, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Sociální služby Olšava, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| VÁHALA a spol. s r.o. výroba a prodej masných a lahůdkářských výrobků | 5 | 3 544 044 Kč |