Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 03.12.2021 |
| IČO | 14033631 |
| Datová schránka | 67pwn6q |
Všechny smlouvy: 6 smluv za celkem 23 mil. Kč;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 1 | 2 016 000 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | - 44 606 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Šternberk | 2 | 1 971 394 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MISERICORDIA - Šternberk s.r.o. | 2 | 1 971 394 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 6 | 14 849 776 Kč |
| Zemědělství | 5 | 14 317 686 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Šternberk | 3 | 21 281 886 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MISERICORDIA - Šternberk s.r.o. | 3 | 21 281 886 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Šternberk | 1 | 96 208 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MISERICORDIA - Šternberk s.r.o. | 1 | 96 208 Kč |