Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 24.03.2022 |
| IČO | 14379988 |
| Datová schránka | 6uzsq3g |
Všechny smlouvy: 3 smlouvy za celkem 322 904 Kč;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 108 356 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školní jídelna Jablunkov, Lesní 190, příspěvková organizace | 1 | 214 548 Kč |
| Správa železnic, státní organizace | 1 | 81 675 Kč |
| České dráhy, a.s. | 1 | 26 681 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| RONAPA s.r.o. | 3 | 322 904 Kč |