Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 10.06.1991 |
| IČO | 14867281 |
| Datová schránka | zdswd2y |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 39 smluv za celkem 4 mil. Kč;
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Úřad práce České republiky | 1 | 216 348 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| RATIO Rumburk s.r.o. | 1 | 216 348 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nábor zaměstnanců | 3 | 359 484 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Úřad práce České republiky | 3 | 359 484 Kč |
| Domov Brtníky, příspěvková organizace | 1 | 289 841 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| RATIO Rumburk s.r.o. | 4 | 649 325 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zdravotnické přístroje | 1 | 430 173 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Domov Brtníky, příspěvková organizace | 1 | 430 173 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| RATIO Rumburk s.r.o. | 1 | 430 173 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Elektricke stroje | 1 | 458 159 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Domov Brtníky, příspěvková organizace | 1 | 458 159 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| RATIO Rumburk s.r.o. | 1 | 458 159 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Kancelářské a domácí spotřebiče (klimatizace, myčka, lednička, sporák, …) | 1 | 176 632 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 76 200 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Domov Brtníky, příspěvková organizace | 1 | 176 632 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 76 200 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| RATIO Rumburk s.r.o. | 2 | 252 832 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nábytek | 1 | 177 458 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Domov Brtníky, příspěvková organizace | 1 | 177 458 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| RATIO Rumburk s.r.o. | 1 | 177 458 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nábor zaměstnanců | 3 | 459 863 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Úřad práce České republiky | 3 | 459 863 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| RATIO Rumburk s.r.o. | 3 | 459 863 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
6 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 66,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nábor zaměstnanců | 3 | 617 100 Kč |
| Čisticí výrobky | 3 | 0 Kč |
| IT Bezpečnost | 2 | 0 Kč |
| Zdravotnictví | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Úřad práce České republiky | 3 | 617 100 Kč |
| Lužická nemocnice a poliklinika, a.s. | 6 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| RATIO Rumburk s.r.o. | 9 | 617 100 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
5 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nábor zaměstnanců | 5 | 1 132 560 Kč |
| Čisticí výrobky | 19 | 16 788 Kč |
| IT Bezpečnost | 11 | 2 825 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Úřad práce České republiky | 5 | 1 132 560 Kč |
| Lužická nemocnice a poliklinika, a.s. | 10 | 19 613 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| RATIO Rumburk s.r.o. | 15 | 1 152 173 Kč |