Soukromá firma.
| Založeno | 28.12.1990 |
| IČO | 14982625 |
| Datová schránka | uay6ca7 |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 12 smluv za celkem 2 mil. Kč;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 227 415 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 90 711 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obchodní akademie Vinohradská | 1 | 227 415 Kč |
| Gymnázium, Praha 8, U Libeňského zámku 1 | 1 | 148 825 Kč |
| Základní škola a Mateřská škola Antonína Čermáka, Praha 6 | 1 | 90 711 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Václav Bára | 3 | 466 951 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 189 001 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obchodní akademie Vinohradská | 1 | 189 001 Kč |
| Gymnázium, Praha 8, U Libeňského zámku 1 | 1 | 148 915 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Václav Bára | 2 | 337 916 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 437 870 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obchodní akademie Vinohradská | 1 | 344 800 Kč |
| Gymnázium, Praha 8, U Libeňského zámku 1 | 1 | 93 070 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Václav Bára | 2 | 437 870 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 441 172 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obchodní akademie Vinohradská | 1 | 441 172 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Václav Bára | 1 | 441 172 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 273 140 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obchodní akademie Vinohradská | 1 | 273 140 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Václav Bára | 1 | 273 140 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 19 | 3 747 744 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 215 896 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obchodní akademie Vinohradská | 2 | 215 896 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Václav Bára | 2 | 215 896 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 46 | 12 540 806 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obchodní akademie Vinohradská | 1 | 228 104 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Václav Bára | 1 | 228 104 Kč |