Soukromá firma.
| Založeno | 12.08.1992 |
| IČO | 15054811 |
| Datová schránka | mvfb5h8 |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 20 smluv za celkem 25 mil. Kč;
Jednu smlouva je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pardubický kraj | 3 | 484 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Římskokatolická farnost Luže | 3 | 484 000 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 20,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 3 | 4 488 530 Kč |
| Dary a dotace | 2 | 302 500 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Římskokatolická farnost Luže | 3 | 4 488 530 Kč |
| Pardubický kraj | 2 | 302 500 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Římskokatolická farnost Luže | 5 | 4 791 030 Kč |
| BÁČA, Polička s.r.o. | 2 | 3 395 214 Kč |
| TRASTAM s.r.o. | 1 | 1 093 316 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 1 774 729 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 181 500 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Římskokatolická farnost Luže | 1 | 1 774 729 Kč |
| Pardubický kraj | 1 | 181 500 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Římskokatolická farnost Luže | 2 | 1 956 229 Kč |
| BÁČA, Polička s.r.o. | 1 | 1 774 729 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 1 574 488 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 181 500 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Římskokatolická farnost Luže | 2 | 1 574 488 Kč |
| Pardubický kraj | 1 | 181 500 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Římskokatolická farnost Luže | 3 | 1 755 988 Kč |
| BÁČA, Polička s.r.o. | 2 | 1 574 488 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 1 782 518 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 181 500 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Římskokatolická farnost Luže | 1 | 1 782 518 Kč |
| Pardubický kraj | 1 | 181 500 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Římskokatolická farnost Luže | 2 | 1 964 018 Kč |
| BÁČA, Polička s.r.o. | 1 | 1 782 518 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 12 368 384 Kč |
| Rekreační, kulturní akce | 2 | 198 538 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Římskokatolická farnost Luže | 3 | 12 445 922 Kč |
| Pardubický kraj | 1 | 121 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| BÁČA, Polička s.r.o. | 3 | 12 445 922 Kč |
| Římskokatolická farnost Luže | 2 | 198 538 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 47 | 111 327 486 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 242 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Římskokatolická farnost Luže | 2 | 1 384 240 Kč |
| Pardubický kraj | 1 | 242 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| INRECO , s. r. o. | 2 | 1 384 240 Kč |
| Římskokatolická farnost Luže | 1 | 242 000 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 31 | 5 687 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pardubický kraj | 1 | 242 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Římskokatolická farnost Luže | 1 | 242 000 Kč |