Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 09.04.1991 |
| IČO | 15055353 |
| Datová schránka | sdvnsqv |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 24 smluv za celkem 8 mil. Kč;
Jedna smlouvu má zásadní nedostatek;
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 100,00 % z celkového počtu.
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sportovní zařízení města Jičín | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ASTER, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT | 1 | 73 513 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sportovní zařízení města Jičín | 1 | 73 810 Kč |
| TermoReal s.r.o. | 1 | 73 513 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ASTER, s.r.o. | 2 | 147 323 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 100,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Kancelář | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sportovní zařízení města Jičín | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ASTER, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Služby závodních jídelen | 1 | 95 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola, Jičín, Pod Koželuhy 100 | 1 | 95 000 Kč |
| Sportovní zařízení města Jičín | 1 | 49 878 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ASTER, s.r.o. | 2 | 144 878 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 66,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nábor zaměstnanců | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Domov pro seniory Elišky Purkyňové | 1 | 0 Kč |
| Úřad práce České republiky | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ASTER, s.r.o. | 3 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Služby závodních jídelen | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Domov pro seniory Zahradní Město | 2 | 120 838 Kč |
| Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola, Jičín, Pod Koželuhy 100 | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ASTER, s.r.o. | 3 | 120 838 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 1 | 1 694 000 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 106 278 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 78 408 Kč |
| Služby závodních jídelen | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Kolektory Praha, a.s. | 2 | 1 772 408 Kč |
| Sportovní zařízení města Jičín | 1 | 106 278 Kč |
| Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola, Jičín, Pod Koželuhy 100 | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ASTER, s.r.o. | 4 | 1 878 686 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 100,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 1 | 0 Kč |
| Služby závodních jídelen | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Kolektory Praha, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola, Jičín, Pod Koželuhy 100 | 1 | 0 Kč |
| Sportovní zařízení města Jičín | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ASTER, s.r.o. | 3 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Služby závodních jídelen | 21 | 475 000 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 240 427 Kč |
| IT Hardware | 1 | 66 066 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Kolektory Praha, a.s. | 1 | 240 427 Kč |
| Sportovní zařízení města Jičín | 1 | 66 066 Kč |
| Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola, Jičín, Pod Koželuhy 100 | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ASTER, s.r.o. | 3 | 306 493 Kč |