Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 31.12.1991 |
| IČO | 15059049 |
| Datová schránka | fviuae9 |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 28 smluv za celkem 12 mil. Kč;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 598 950 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Kraj Vysočina | 1 | 598 950 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| PP RENTAX, s.r.o. | 1 | 598 950 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 978 890 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Kraj Vysočina | 2 | 978 890 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| PP RENTAX, s.r.o. | 2 | 978 890 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 5 | 732 703 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 2 | 44 141 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Kraj Vysočina | 3 | 518 291 Kč |
| Krajská správa a údržba silnic Vysočiny, příspěvková organizace | 4 | 258 553 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| PP RENTAX, s.r.o. | 7 | 776 844 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 465 560 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Kraj Vysočina | 1 | 465 560 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| PP RENTAX, s.r.o. | 1 | 465 560 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 532 715 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Kraj Vysočina | 2 | 532 715 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| PP RENTAX, s.r.o. | 2 | 532 715 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 4 | 3 958 624 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Kraj Vysočina | 4 | 3 958 624 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| PP RENTAX, s.r.o. | 4 | 3 958 624 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 135 520 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Kraj Vysočina | 1 | 135 520 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| PP RENTAX, s.r.o. | 1 | 135 520 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 28 | 4 776 947 Kč |
| Stavebnictví | 4 | 675 180 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Hasičský záchranný sbor Kraje Vysočina | 1 | 3 160 000 Kč |
| Kraj Vysočina | 3 | 586 366 Kč |
| Krajská správa a údržba silnic Vysočiny, příspěvková organizace | 2 | 88 814 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| PP RENTAX, s.r.o. | 6 | 3 835 180 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 175 | 72 554 127 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Kraj Vysočina | 3 | 901 129 Kč |
| Krajská správa a údržba silnic Vysočiny, příspěvková organizace | 1 | 169 400 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| PP RENTAX, s.r.o. | 4 | 1 070 529 Kč |