Soukromá firma. Akciová společnost. Řídí 12 podřízených subjektů.
| Založeno | 13.05.1991 |
| IČO | 15503461 |
| Datová schránka | hrjvjba |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 24 smluv za celkem 7 mil. Kč;
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Hasičský záchranný sbor Zlínského kraje | 1 | 193 140 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ENERGOAQUA, a.s. | 1 | 193 140 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 1 210 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zdravotní ústav se sídlem v Ostravě | 2 | 2 420 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ENERGOAQUA, a.s. | 2 | 2 420 000 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 17 | 19 844 000 Kč |
| Zdravotnictví | 2 | 726 000 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 102 245 Kč |
| Pitná voda, nápoje, tabák atd. | 1 | 0 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zdravotní ústav se sídlem v Ostravě | 4 | 1 210 000 Kč |
| Město Rožnov pod Radhoštěm | 3 | 102 245 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ENERGOAQUA, a.s. | 7 | 1 312 245 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 665 500 Kč |
| Hasičské vybavení, požární ochrana | 1 | 188 100 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zdravotní ústav se sídlem v Ostravě | 1 | 665 500 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Zlínského kraje | 1 | 188 100 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ENERGOAQUA, a.s. | 2 | 853 600 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 21 | 13 552 000 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zdravotní ústav se sídlem v Ostravě | 2 | 907 500 Kč |
| Město Rožnov pod Radhoštěm | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ENERGOAQUA, a.s. | 3 | 907 500 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 100,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Rožnov pod Radhoštěm | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ENERGOAQUA, a.s. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 66,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Energie | 1 | 729 049 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 0 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Rožnov pod Radhoštěm | 3 | 729 049 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ENERGOAQUA, a.s. | 3 | 729 049 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 63 283 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 17 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Rožnov pod Radhoštěm | 1 | 63 283 Kč |
| Zdravotní ústav se sídlem v Ostravě | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ENERGOAQUA, a.s. | 2 | 63 283 Kč |
| Vodovody a kanalizace Vsetín, a.s. | 1 | 63 283 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 66,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 287 | 461 523 614 Kč |
| Stavebnictví | 101 | 2 951 979 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Rožnov pod Radhoštěm | 1 | 98 252 Kč |
| Slatinné lázně Třeboň s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ENERGOAQUA, a.s. | 3 | 98 252 Kč |