Soukromá firma. Akciová společnost.
| Založeno | 21.03.1991 |
| IČO | 15531627 |
| Datová schránka | dyvehny |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 176 smluv za celkem 2 mil. Kč;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 1 | 117 054 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dětský domov, Jemnice, Třešňová 748 | 1 | 117 054 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IFE-CR,a.s. | 1 | 117 054 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 1 | 139 266 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dětský domov, Jemnice, Třešňová 748 | 1 | 139 266 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IFE-CR,a.s. | 1 | 139 266 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Hasičské vybavení, požární ochrana | 1 | 209 691 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 64 517 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Hasičský záchranný sbor Jihomoravského kraje | 1 | 209 691 Kč |
| Zdravotní ústav se sídlem v Ostravě | 1 | 64 517 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IFE-CR,a.s. | 2 | 274 208 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 19 | 2 342 669 Kč |
| Zdravotní péče | 1 | 60 500 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně | 1 | 60 500 Kč |
| Chovánek – dětské centrum rodinného typu, příspěvková organizace | 1 | 35 789 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IFE-CR,a.s. | 2 | 96 289 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nábor zaměstnanců | 1 | 185 266 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Úřad práce České republiky | 1 | 185 266 Kč |
| Ústav fyziky materiálů AV ČR, v. v. i. | 1 | 116 765 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IFE-CR,a.s. | 2 | 302 031 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 16,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nábor zaměstnanců | 10 | 1 667 390 Kč |
| Školení a kurzy | 5 | 1 245 581 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Úřad práce České republiky | 6 | 1 245 581 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IFE-CR,a.s. | 6 | 1 245 581 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Telekomunikační služby | 14 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 14 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IFE-CR,a.s. | 14 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
65 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 94,20 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Telco | 52 | 0 Kč |
| Telekomunikační služby | 14 | 0 Kč |
| Mobily, smart zařízení | 3 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 69 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IFE-CR,a.s. | 69 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
78 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 98,73 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zdravotnictví | 1 | 74 209 Kč |
| Telco | 529 | 0 Kč |
| Telekomunikační služby | 261 | 0 Kč |
| Mobily, smart zařízení | 35 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zdravotní ústav se sídlem v Ostravě | 1 | 74 209 Kč |
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 78 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IFE-CR,a.s. | 79 | 74 209 Kč |