Soukromá firma.
| Založeno | 31.07.1991 |
| IČO | 16628845 |
| Datová schránka | 2z2shgp |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 32 smluv za celkem 4 mil. Kč;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Čistící a hygienické služby | 1 | 119 790 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa silnic Moravskoslezského kraje, příspěvková organizace | 1 | 119 790 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Jiří Lanča | 1 | 119 790 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 2 | 230 000 Kč |
| Technické služby | 1 | 100 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Státní zemědělský intervenční fond | 1 | 230 000 Kč |
| Správa silnic Moravskoslezského kraje, příspěvková organizace | 1 | 100 000 Kč |
| Podpůrný a garanční rolnický a lesnický fond, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Jiří Lanča | 3 | 330 000 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Konstrukční a stavební práce | 1 | 242 000 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 1 | 100 000 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa silnic Moravskoslezského kraje, příspěvková organizace | 2 | 342 000 Kč |
| Podpůrný a garanční rolnický a lesnický fond, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Jiří Lanča | 3 | 342 000 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Čistící a hygienické služby | 1 | 100 000 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa silnic Moravskoslezského kraje, příspěvková organizace | 1 | 100 000 Kč |
| Podpůrný a garanční rolnický a lesnický fond, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Jiří Lanča | 2 | 100 000 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 42,86 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Finance | 1 | 1 512 500 Kč |
| Dary a dotace | 4 | 453 750 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 1 | 242 000 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 1 | 121 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Podpůrný a garanční rolnický a lesnický fond, a.s. | 5 | 1 966 250 Kč |
| Správa silnic Moravskoslezského kraje, příspěvková organizace | 2 | 363 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Jiří Lanča | 7 | 2 329 250 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Konstrukční a stavební práce | 20 | 4 598 000 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa silnic Moravskoslezského kraje, příspěvková organizace | 2 | 242 000 Kč |
| Podpůrný a garanční rolnický a lesnický fond, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Jiří Lanča | 3 | 242 000 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
5 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 100,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Čistící a hygienické služby | 2 | 0 Kč |
| Dary a dotace | 2 | 0 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa silnic Moravskoslezského kraje, příspěvková organizace | 2 | 0 Kč |
| Podpůrný a garanční rolnický a lesnický fond, a.s. | 3 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Jiří Lanča | 5 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Čistící a hygienické služby | 1 | 121 000 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa silnic Moravskoslezského kraje, příspěvková organizace | 1 | 121 000 Kč |
| Podpůrný a garanční rolnický a lesnický fond, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Jiří Lanča | 2 | 121 000 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Čistící a hygienické služby | 2 | 242 000 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa silnic Moravskoslezského kraje, příspěvková organizace | 2 | 242 000 Kč |
| Podpůrný a garanční rolnický a lesnický fond, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Jiří Lanča | 3 | 242 000 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 118 | 6 153 750 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 1 | 121 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa silnic Moravskoslezského kraje, příspěvková organizace | 1 | 121 000 Kč |
| Podpůrný a garanční rolnický a lesnický fond, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Jiří Lanča | 2 | 121 000 Kč |