Soukromá firma.
| Založeno | 28.03.1991 |
| IČO | 18157386 |
| Datová schránka | 2pi9jiq |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 24 smluv za celkem 30 mil. Kč;
2 smlouvy jsou s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Zlín | 2 | 8 220 740 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ing.arch. MUDŘÍK PAVEL | 2 | 8 220 740 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 10,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 6 | 22 337 326 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 4 | 595 320 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Zlín | 8 | 22 720 896 Kč |
| Kancelář architekta města Zlína, příspěvková organizace | 2 | 211 750 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ing.arch. MUDŘÍK PAVEL | 10 | 22 932 646 Kč |
| Masák & Partner, s.r.o. | 3 | 21 689 250 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 2 | 2 839 870 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 87 725 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Zlín | 2 | 2 447 225 Kč |
| Město Vsetín | 1 | 480 370 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ing.arch. MUDŘÍK PAVEL | 3 | 2 927 595 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 176 055 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 107 085 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Zlín | 3 | 283 140 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ing.arch. MUDŘÍK PAVEL | 3 | 283 140 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 2 389 750 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 2 | 708 455 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Zlín | 2 | 2 747 305 Kč |
| Zlínský kraj | 1 | 350 900 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ing.arch. MUDŘÍK PAVEL | 3 | 3 098 205 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 102 | 250 123 940 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 91 | 42 906 237 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Zlín | 4 | 734 107 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ing.arch. MUDŘÍK PAVEL | 4 | 734 107 Kč |