Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným. Řídí jeden podřízený subjekt.
| Založeno | 13.09.1991 |
| IČO | 18628443 |
| Datová schránka | wc6vax4 |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 23 smluv za celkem 56 mil. Kč;
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Generální finanční ředitelství | 1 | 242 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Cebia, spol. s r.o. | 1 | 242 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Generální finanční ředitelství | 1 | 242 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Cebia, spol. s r.o. | 1 | 242 000 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 1 | 16 250 274 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 242 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| České vysoké učení technické v Praze | 1 | 16 250 274 Kč |
| Generální finanční ředitelství | 2 | 346 060 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Cebia, spol. s r.o. | 3 | 16 596 334 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 1 | 21 421 065 Kč |
| Konzultace a poradenství | 2 | 266 200 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 133 100 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| České vysoké učení technické v Praze | 4 | 21 820 365 Kč |
| Generální finanční ředitelství | 2 | 242 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Cebia, spol. s r.o. | 6 | 22 062 365 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 25,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 20 | 354 887 845 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 10 | 2 282 060 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| České vysoké učení technické v Praze | 2 | 15 845 788 Kč |
| Generální finanční ředitelství | 2 | 225 060 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Cebia, spol. s r.o. | 4 | 16 070 848 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nábor zaměstnanců | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Generální finanční ředitelství | 1 | 225 060 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Cebia, spol. s r.o. | 2 | 225 060 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Reklamní a marketingové služby | 1 | 6 050 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Generální finanční ředitelství | 2 | 197 230 Kč |
| Vysoké učení technické v Brně | 1 | 6 050 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Cebia, spol. s r.o. | 3 | 203 280 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Generální finanční ředitelství | 2 | 242 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Cebia, spol. s r.o. | 2 | 242 000 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 173 030 Kč |
| Osobní vozidla | 1 | 16 940 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Generální finanční ředitelství | 1 | 173 030 Kč |
| Vysoké učení technické v Brně | 1 | 16 940 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Cebia, spol. s r.o. | 2 | 189 970 Kč |