Soukromá firma. Akciová společnost. Řídí jeden podřízený subjekt.
| Založeno | 21.01.1991 |
| IČO | 18824927 |
| Datová schránka | gszecgn |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 17 smluv za celkem 6 mil. Kč;
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Technické služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Vizovice | 1 | 61 226 Kč |
| Technické služby Zlín, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| H + M Zlín a.s. | 2 | 61 226 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Zlín | 1 | 208 241 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| H + M Zlín a.s. | 1 | 208 241 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 4 831 094 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dětský domov a Základní škola Vizovice | 2 | 4 831 094 Kč |
| ZOO a zámek Zlín - Lešná, příspěvková organizace | 1 | 67 170 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| H + M Zlín a.s. | 3 | 4 898 263 Kč |
| Dětský domov a Základní škola Vizovice | 2 | 4 831 094 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Zlín | 1 | 240 306 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| H + M Zlín a.s. | 1 | 240 306 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 1 | 152 460 Kč |
| Osobní vozidla | 1 | 124 630 Kč |
| Technické služby | 7 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vojenský technický ústav, s.p. | 1 | 152 460 Kč |
| Dopravní společnost Zlín-Otrokovice, s.r.o. | 1 | 124 630 Kč |
| Technické služby Zlín, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| H + M Zlín a.s. | 3 | 277 090 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 25,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 272 378 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 2 | 0 Kč |
| Odpady | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Vizovice | 1 | 272 378 Kč |
| Technické služby Zlín, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Úřad práce České republiky | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| H + M Zlín a.s. | 4 | 272 378 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 100,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nábor zaměstnanců | 13 | 0 Kč |
| Odpady | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Technické služby Zlín, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| H + M Zlín a.s. | 2 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 100,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Odpady | 13 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Technické služby Zlín, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| H + M Zlín a.s. | 1 | 0 Kč |