Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 17.02.2023 |
| IČO | 19059957 |
| Datová schránka | is6zyxm |
Všechny smlouvy: 2 smlouvy za celkem 854 141 Kč;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 99 240 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská část Praha 15 | 1 | 99 240 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pidi kavárna s.r.o. | 1 | 99 240 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská část Praha 15 | 1 | 754 901 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pidi kavárna s.r.o. | 1 | 754 901 Kč |