Soukromá firma. Spolek.
| Založeno | 06.03.2008 |
| IČO | 22680560 |
| Datová schránka | 3nke5e4 |
Všechny smlouvy: 3 smlouvy za celkem 472 000 Kč;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 272 000 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 1 | 200 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Národní technická knihovna | 1 | 272 000 Kč |
| Národní knihovna České republiky | 1 | 200 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Wikimedia Česká republika | 2 | 472 000 Kč |
| Národní technická knihovna | 1 | 272 000 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 100,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Národní památkový ústav | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Wikimedia Česká republika | 1 | 0 Kč |