Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 22.07.2011 |
| IČO | 24140520 |
| Datová schránka | uan4ke5 |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 184 smluv za celkem 7 mld. Kč;
21 smluv má zásadní nedostatek;
13 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
4 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 36,36 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 4 | 549 021 995 Kč |
| Energie | 2 | 315 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ministerstvo obrany | 10 | 582 218 134 Kč |
| Město Vyškov | 1 | 57 111 697 Kč |
| Město Slavkov u Brna | 1 | 387 111 Kč |
| Teplo Blansko, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| STAEG Stavby, spol. s r.o. | 13 | 639 716 942 Kč |
| SKR stav, s.r.o. | 1 | 387 111 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 11,43 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
3 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 8,57 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 9 | 392 481 159 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 1 | 11 235 464 Kč |
| Nákladní nebo speciální vozidla (army, těžká technika, příslušenství) | 1 | 4 162 326 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 5 | 2 311 854 Kč |
| Energie | 10 | 1 459 700 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 1 | 484 000 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 254 100 Kč |
| Práce při dokončování budov | 1 | 66 550 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ministerstvo obrany | 27 | 600 938 808 Kč |
| Město Slavkov u Brna | 4 | 10 474 394 Kč |
| Město Blansko | 1 | 1 844 372 Kč |
| Armádní Servisní, příspěvková organizace | 1 | 689 700 Kč |
| Vojenská lázeňská a rekreační zařízení, příspěvková organizace | 1 | 484 000 Kč |
| Vysoké učení technické v Brně | 1 | 66 550 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| STAEG Stavby, spol. s r.o. | 35 | 614 497 824 Kč |
| SKR stav, s.r.o. | 4 | 10 474 394 Kč |
| IMOS Brno, a.s. | 1 | 1 844 372 Kč |
| HOCHTIEF CZ a. s. | 1 | 689 700 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 8 | 993 518 877 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 3 | 7 938 960 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 2 | 847 000 Kč |
| Nákladní nebo speciální vozidla (army, těžká technika, příslušenství) | 2 | 355 000 Kč |
| Zemědělství | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Blansko | 1 | 388 555 985 Kč |
| Ministerstvo obrany | 9 | 316 866 416 Kč |
| Armádní Servisní, příspěvková organizace | 1 | 168 593 265 Kč |
| Město Slavkov u Brna | 2 | 127 288 970 Kč |
| Vojenská lázeňská a rekreační zařízení, příspěvková organizace | 2 | 847 000 Kč |
| Krajské ředitelství policie Královéhradeckého kraje | 1 | 508 200 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| STAEG Stavby, spol. s r.o. | 16 | 1 002 659 836 Kč |
| IMOS Brno, a.s. | 1 | 388 555 985 Kč |
| SKR stav, s.r.o. | 2 | 127 288 970 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 10 | 736 225 459 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 46 | 20 449 000 Kč |
| Energie | 1 | 50 000 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ministerstvo obrany | 11 | 680 530 516 Kč |
| Město Vyškov | 1 | 56 144 451 Kč |
| Vojenská lázeňská a rekreační zařízení, příspěvková organizace | 2 | 968 000 Kč |
| Veřejná zeleň města Brna, příspěvková organizace | 1 | 637 232 Kč |
| Vodovody a kanalizace Břeclav, a.s. | 2 | - 293 075 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| STAEG Stavby, spol. s r.o. | 17 | 737 987 125 Kč |
| HOCHTIEF CZ a. s. | 1 | 637 232 Kč |
| OHLA ŽS, a.s. | 2 | - 293 075 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
7 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 23,33 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 6,67 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Střední riziko,
celkem
4 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 13,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 18 | 748 744 205 Kč |
| Nákladní nebo speciální vozidla (army, těžká technika, příslušenství) | 46 | 67 759 890 Kč |
| Stavební úpravy pro železnici | 2 | 4 075 568 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 4 | 2 532 757 Kč |
| Energie | 3 | 462 500 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Armádní Servisní, příspěvková organizace | 1 | 429 640 414 Kč |
| Ministerstvo obrany | 12 | 232 335 058 Kč |
| Město Vyškov | 2 | 85 536 809 Kč |
| Ministerstvo vnitra | 7 | 7 867 969 Kč |
| STAEG Stavby, spol. s r.o. | 1 | 230 532 Kč |
| Krajské ředitelství policie hlavního města Prahy | 5 | 204 248 Kč |
| Vodovody a kanalizace Břeclav, a.s. | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| STAEG Stavby, spol. s r.o. | 29 | 755 584 498 Kč |
| IMOS Brno, a.s. | 1 | 429 640 414 Kč |
| NEPRO stavební a.s. | 1 | 429 640 414 Kč |
| Trade FIDES, a.s. | 1 | 429 640 414 Kč |
| CETIN a.s. | 1 | 230 532 Kč |
| Ministerstvo obrany | 1 | 230 532 Kč |
| 5 | 204 248 Kč | |
| OHLA ŽS, a.s. | 2 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 3,70 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
10 smluv
se zásadními nedostatky.
Tj. 37,04 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 15 | 645 267 873 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 182 | 191 968 943 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 2 | 35 223 634 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 2 | 1 000 000 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 1 | 349 642 Kč |
| Paliva a oleje | 2 | 306 735 Kč |
| Energie | 2 | 200 000 Kč |
| Elektricke stroje | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ministerstvo obrany | 17 | 564 564 425 Kč |
| Vodovody a kanalizace Břeclav, a.s. | 1 | 60 473 985 Kč |
| Vojenská nemocnice Brno | 1 | 50 609 525 Kč |
| Ministerstvo vnitra | 4 | 6 043 572 Kč |
| Správa a údržba silnic Jihomoravského kraje, příspěvková organizace kraje | 1 | 349 642 Kč |
| Armádní Servisní, příspěvková organizace | 2 | 306 735 Kč |
| Krajské ředitelství policie hlavního města Prahy | 1 | 215 380 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| STAEG Stavby, spol. s r.o. | 27 | 682 563 263 Kč |
| OHLA ŽS, a.s. | 1 | 60 473 985 Kč |
| 1 | 215 380 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 11,11 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 11,11 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 8 | 672 157 948 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 1 | 3 394 936 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ministerstvo vnitra | 1 | 416 843 017 Kč |
| Ministerstvo obrany | 7 | 258 709 867 Kč |
| České dráhy, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| STAEG Stavby, spol. s r.o. | 9 | 675 552 884 Kč |
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
5 smluv
se zásadními nedostatky.
Tj. 31,25 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 9 | 1 149 228 403 Kč |
| Energie | 4 | 958 300 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 351 077 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ministerstvo obrany | 13 | 1 150 134 337 Kč |
| Armádní Servisní, příspěvková organizace | 2 | 403 444 Kč |
| Česká správa sociálního zabezpečení | 1 | 237 813 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| STAEG Stavby, spol. s r.o. | 16 | 1 150 775 594 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 10,00 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 20,00 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 10,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 5 | 95 993 998 Kč |
| Energie | 331 | 51 737 500 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 31 | 5 353 657 Kč |
| Zemědělství | 16 | 383 614 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ministerstvo obrany | 6 | 96 048 998 Kč |
| Město Vyškov | 1 | 383 614 Kč |
| Armádní Servisní, příspěvková organizace | 2 | 235 900 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Jihomoravského kraje | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| STAEG Stavby, spol. s r.o. | 10 | 96 668 512 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 22,22 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Konstrukční a stavební práce | 76 | 754 264 314 Kč |
| Stavebnictví | 8 | 110 754 976 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ministerstvo obrany | 6 | 98 405 646 Kč |
| Město Mikulov | 2 | 12 213 229 Kč |
| Město Vyškov | 1 | 6 589 898 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| STAEG Stavby, spol. s r.o. | 9 | 117 208 773 Kč |