Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 07.12.2011 |
| IČO | 24188042 |
| Datová schránka | sdd7us3 |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 14 smluv za celkem 2 mil. Kč;
Jedna smlouvu má zásadní nedostatek;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 3 | 184 416 Kč |
| Kancelář | 1 | 149 699 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Kolín | 1 | 149 699 Kč |
| Střední odborná škola - Centrum odborné přípravy a Gymnázium | 2 | 134 416 Kč |
| Základní umělecká škola, Český Brod, Kollárova 419 | 1 | 50 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| HASIČ-SERVIS POŽÁRNĚ BEZPEČNOSTNÍCH ZAŘÍZENÍ s.r.o. | 4 | 334 115 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Hasičský záchranný sbor Středočeského kraje | 1 | 119 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| HASIČ-SERVIS POŽÁRNĚ BEZPEČNOSTNÍCH ZAŘÍZENÍ s.r.o. | 1 | 119 000 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 1 | 77 224 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Střední odborná škola - Centrum odborné přípravy a Gymnázium | 1 | 77 224 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| HASIČ-SERVIS POŽÁRNĚ BEZPEČNOSTNÍCH ZAŘÍZENÍ s.r.o. | 1 | 77 224 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 25,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Hasičské vybavení, požární ochrana | 1 | 450 000 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 2 | 0 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola Kolín II., Bezručova 980 | 1 | 450 000 Kč |
| Město Český Brod | 1 | 0 Kč |
| Úřad práce České republiky | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| HASIČ-SERVIS POŽÁRNĚ BEZPEČNOSTNÍCH ZAŘÍZENÍ s.r.o. | 4 | 450 000 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 22 | 1 515 760 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 11 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Hasičský záchranný sbor Středočeského kraje | 2 | 207 560 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| HASIČ-SERVIS POŽÁRNĚ BEZPEČNOSTNÍCH ZAŘÍZENÍ s.r.o. | 3 | 207 560 Kč |
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 100,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Hasičské vybavení, požární ochrana | 6 | 3 460 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městské sociální a zdravotní služby | 1 | 1 210 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| HASIČ-SERVIS POŽÁRNĚ BEZPEČNOSTNÍCH ZAŘÍZENÍ s.r.o. | 1 | 1 210 000 Kč |