Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným. Řídí 2 podřízené subjekty.
| Založeno | 13.01.2012 |
| IČO | 24206466 |
| Datová schránka | 5ki8wii |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 60 smluv za celkem 16 mil. Kč;
Jednu smlouva je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 14,29 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 2 365 538 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 2 | 863 692 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 164 118 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská část Praha 20 | 1 | 2 365 538 Kč |
| Městská část Praha 10 | 5 | 768 732 Kč |
| Léčebna dlouhodobě nemocných Vršovice, příspěvková organizace | 1 | 444 312 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Calor spol. s r.o. | 7 | 3 578 582 Kč |
| Léčebna dlouhodobě nemocných Vršovice, příspěvková organizace | 1 | 444 312 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 3 | 368 073 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 86 259 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská část Praha 10 | 7 | 944 425 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Calor spol. s r.o. | 7 | 944 425 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 397 900 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| PRAHA 10 - Majetková, a.s. | 3 | 427 987 Kč |
| Městská část Praha 10 | 1 | 397 900 Kč |
| CENTRA a.s. | 1 | 238 144 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Calor spol. s r.o. | 5 | 1 064 030 Kč |
| Městská část Praha 10 | 3 | 427 987 Kč |
| Městská část Praha 5 | 1 | 238 144 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 463 387 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 227 812 Kč |
| Kancelářské a domácí spotřebiče (klimatizace, myčka, lednička, sporák, …) | 1 | 102 617 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 80 399 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská část Praha 10 | 7 | 1 188 511 Kč |
| Domov pro seniory Malešice | 1 | 149 399 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Calor spol. s r.o. | 8 | 1 337 910 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 1 689 609 Kč |
| Průmyslové stroje | 1 | 94 664 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská část Praha 10 | 5 | 2 239 142 Kč |
| PRAHA 10 - Majetková, a.s. | 3 | 248 737 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Calor spol. s r.o. | 8 | 2 487 879 Kč |
| Městská část Praha 10 | 3 | 248 737 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Veřejné služby pro energie | 1 | 1 639 671 Kč |
| Průmyslové stroje | 2 | 464 874 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| PRAHA 10 - Majetková, a.s. | 1 | 1 639 671 Kč |
| Městská část Praha 10 | 3 | 653 243 Kč |
| Městská nemocnice následné péče | 1 | 136 928 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Calor spol. s r.o. | 5 | 2 429 842 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Veřejné služby pro energie | 1 | 271 022 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Centrum sociální a ošetřovatelské pomoci v Praze 10, příspěvková organizace | 1 | 271 022 Kč |
| PRAHA 10 - Majetková, a.s. | 1 | 100 626 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Calor spol. s r.o. | 2 | 371 648 Kč |
| Městská část Praha 10 | 1 | 100 626 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 20,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Průmyslové stroje | 58 | 10 705 109 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 1 326 759 Kč |
| Telekomunikační služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní umělecká škola, Praha 7, Šimáčkova 16 | 1 | 845 839 Kč |
| Městská část Praha 7 | 1 | 480 920 Kč |
| Městská část Praha 10 | 2 | 178 127 Kč |
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Calor spol. s r.o. | 5 | 1 504 885 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 10,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 97 | 111 804 577 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 96 | 54 352 228 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 99 | 12 050 282 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská část Praha 10 | 6 | 884 880 Kč |
| Městská část Praha 7 | 3 | 879 530 Kč |
| CENTRA a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Calor spol. s r.o. | 10 | 1 764 410 Kč |
| Městská část Praha 5 | 1 | 0 Kč |