Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 01.06.2012 |
| IČO | 24300217 |
| Datová schránka | khv62ks |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 47 smluv za celkem 44 mil. Kč;
2 smlouvy jsou s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 215 915 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Česká pošta, s.p. | 2 | 271 998 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| RCF - Správa realit, spol. s r.o. | 2 | 271 998 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 25,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 3 | 3 617 194 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Česká pošta, s.p. | 2 | 2 408 404 Kč |
| Domov U Biřičky | 1 | 1 208 790 Kč |
| ODPADY PÍSEK s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| RCF - Správa realit, spol. s r.o. | 4 | 3 617 194 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 533 621 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Domov V Podzámčí | 1 | 491 455 Kč |
| Česká pošta, s.p. | 1 | 42 166 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| RCF - Správa realit, spol. s r.o. | 2 | 533 621 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 341 883 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Česká pošta, s.p. | 7 | 3 038 913 Kč |
| Domov U Biřičky | 1 | 150 586 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| RCF - Správa realit, spol. s r.o. | 8 | 3 189 499 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 16,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 3 | 8 632 900 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Domov U Biřičky | 5 | 8 909 402 Kč |
| Český statistický úřad | 1 | 175 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| RCF - Správa realit, spol. s r.o. | 6 | 9 084 402 Kč |
| OTISTAV s.r.o. | 1 | 2 407 900 Kč |
| Aleš Jerie | 1 | 2 407 900 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 4 942 000 Kč |
| Práce při dokončování budov | 1 | 1 694 000 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 242 000 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 121 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Domov pro seniory Chodov | 2 | 4 942 000 Kč |
| Domov U Biřičky | 6 | 4 180 550 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| RCF - Správa realit, spol. s r.o. | 8 | 9 122 550 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 4 | 3 578 112 Kč |
| Dary a dotace | 11 | 1 300 750 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Domov U Biřičky | 4 | 3 408 712 Kč |
| Správa nemovitostí Hradec Králové, příspěvková organizace | 1 | 260 150 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| RCF - Správa realit, spol. s r.o. | 5 | 3 668 862 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 3 | 5 839 691 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Domov U Biřičky | 3 | 5 839 691 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| RCF - Správa realit, spol. s r.o. | 3 | 5 839 691 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 10,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 206 | 284 745 145 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Česká pošta, s.p. | 7 | 4 804 069 Kč |
| Český statistický úřad | 3 | 3 546 700 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| RCF - Správa realit, spol. s r.o. | 10 | 8 350 769 Kč |