Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 28.04.2010 |
| IČO | 24665312 |
| Datová schránka | sfcqaai |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 125 smluv za celkem 316 mil. Kč;
Jedna smlouvu má zásadní nedostatek;
7 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 1 162 559 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Brandýs nad Labem-Stará Boleslav | 7 | 7 677 401 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| STAVBY DLOUHÝ s.r.o. | 7 | 7 677 401 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 7 | 77 090 224 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Brandýs nad Labem-Stará Boleslav | 14 | 94 326 812 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| STAVBY DLOUHÝ s.r.o. | 14 | 94 326 812 Kč |
| Bratři Gallové & spol. s.r.o. | 1 | 72 600 000 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 3 | 19 018 424 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Brandýs nad Labem-Stará Boleslav | 16 | 41 995 352 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| STAVBY DLOUHÝ s.r.o. | 16 | 41 995 352 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 10,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 7 627 348 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Brandýs nad Labem-Stará Boleslav | 10 | 16 190 235 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| STAVBY DLOUHÝ s.r.o. | 10 | 16 190 235 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 1 742 748 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 1 380 902 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Brandýs nad Labem-Stará Boleslav | 10 | 5 989 504 Kč |
| Fakultní nemocnice Královské Vinohrady | 5 | 2 001 528 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| STAVBY DLOUHÝ s.r.o. | 15 | 7 991 032 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 9,09 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 4,55 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 4 | 15 200 387 Kč |
| Školení a kurzy | 3 | 1 573 230 Kč |
| Zemědělství | 4 | 593 205 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 515 534 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Brandýs nad Labem-Stará Boleslav | 14 | 13 484 678 Kč |
| Fakultní nemocnice Královské Vinohrady | 2 | 8 626 068 Kč |
| Vojenské lesy a statky ČR, s.p. | 4 | 593 205 Kč |
| Základní škola Palachova Brandýs n. L. | 2 | 243 494 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| STAVBY DLOUHÝ s.r.o. | 22 | 22 947 446 Kč |
| Bratři Gallové & spol. s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 4,76 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 9,52 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 10 | 56 024 340 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 64 856 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Brandýs nad Labem-Stará Boleslav | 21 | 62 188 820 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| STAVBY DLOUHÝ s.r.o. | 21 | 62 188 820 Kč |
| Luboš Jelínek | 1 | 0 Kč |
| GESTAV, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 4 | 33 752 119 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Brandýs nad Labem-Stará Boleslav | 9 | 36 688 237 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| STAVBY DLOUHÝ s.r.o. | 9 | 36 688 237 Kč |
| GESTAV, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 11,11 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 50 | 31 513 863 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 20 184 803 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Brandýs nad Labem-Stará Boleslav | 8 | 21 506 706 Kč |
| Městská část Praha 4 | 1 | 586 306 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| STAVBY DLOUHÝ s.r.o. | 9 | 22 093 012 Kč |
| Město Brandýs nad Labem-Stará Boleslav | 5 | 3 266 859 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 25,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 65 | 9 566 145 Kč |
| Stavebnictví | 3 | 6 214 154 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Brandýs nad Labem-Stará Boleslav | 2 | 5 486 279 Kč |
| Vojenské lesy a statky ČR, s.p. | 2 | 802 742 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| STAVBY DLOUHÝ s.r.o. | 4 | 6 289 021 Kč |
| Město Brandýs nad Labem-Stará Boleslav | 2 | 5 486 279 Kč |