Smlouvy Dotace Platy Úřady Zakázky ▶ PastVina
❤ Podpořte nás Přihlásit se Registrace

FALCO Investment s.r.o. - Registr smluv

Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.

Založeno 10.08.2010
IČO 24718386
Datová schránka q76tiru

Hlídání nových smluv, zakázek, dotací a dalšího

Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.

Upozornit u FALCO Investment s.r.o.

Data firem nám poskytuje SalesKit.
Moc děkujeme

Souhrnné statistiky pro FALCO Investment s.r.o.

Všechny smlouvy: 21 smluv za celkem 4 mil. Kč;

Jedna smlouvu má zásadní nedostatek;





Statistiky registru smluv pro subjekt v 2026

  • 1 smlouva za celkem 90 387 Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2026

Statistika odběratelů subjektu v 2026

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Domov pro osoby se zdravotním postižením Kytlice1302 500 Kč
Léčebna respiračních nemocí Cvikov, příspěvková organizace190 387 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2026

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
FALCO Investment s.r.o.2392 887 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2025

  • 4 smlouvy za celkem 370 212 Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2025

Oblasti uzavřených smluv v 2025

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Nábor zaměstnanců178 000 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2025

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Léčebna respiračních nemocí Cvikov, příspěvková organizace3292 212 Kč
Úřad práce České republiky178 000 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2025

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
FALCO Investment s.r.o.4370 212 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2024

  • 2 smlouvy za celkem 501 222 Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2024

Oblasti uzavřených smluv v 2024

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Stavebnictví1285 360 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2024

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Město Česká Kamenice1285 360 Kč
Léčebna respiračních nemocí Cvikov, příspěvková organizace1215 862 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2024

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
FALCO Investment s.r.o.2501 222 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2023

  • 2 smlouvy za celkem 443 264 Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2023

Oblasti uzavřených smluv v 2023

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Stavebnictví1237 536 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2023

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Léčebna respiračních nemocí Cvikov, příspěvková organizace2443 264 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2023

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
FALCO Investment s.r.o.2443 264 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2022

  • 4 smlouvy za celkem 785 306 Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2022

Oblasti uzavřených smluv v 2022

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Stavebnictví4785 306 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2022

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Léčebna respiračních nemocí Cvikov, příspěvková organizace4785 306 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2022

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
FALCO Investment s.r.o.4785 306 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2021

  • 2 smlouvy za celkem 271 304 Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu a jednu smlouvu má zásadní nedostatek.

Závažné nedostatky v roce 2021

Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko, celkem Jedna smlouva se zásadními nedostatky. Tj. 50,00 % z celkového počtu.

Oblasti uzavřených smluv v 2021

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Stavebnictví1164 710 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2021

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Léčebna respiračních nemocí Cvikov, příspěvková organizace1164 710 Kč
OSTARA, příspěvková organizace1106 594 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2021

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
FALCO Investment s.r.o.2271 304 Kč
OSTARA, příspěvková organizace1106 594 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2020

  • 3 smlouvy za celkem 357 717 Kč.
  • Celkem 33,3 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2020

Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko, celkem Jedna smlouva bez uvedené ceny. Tj. 33,33 % z celkového počtu.

Statistika odběratelů subjektu v 2020

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Léčebna respiračních nemocí Cvikov, příspěvková organizace3357 717 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2020

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
FALCO Investment s.r.o.3357 717 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2019

  • 2 smlouvy za celkem 325 834 Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2019

Statistika odběratelů subjektu v 2019

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Léčebna respiračních nemocí Cvikov, příspěvková organizace2325 834 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2019

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
FALCO Investment s.r.o.2325 834 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2018

  • 1 smlouva za celkem 604 982 Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2018

Oblasti uzavřených smluv v 2018

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Stavebnictví7115 334 097 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2018

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Léčebna respiračních nemocí Cvikov, příspěvková organizace1604 982 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2018

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
FALCO Investment s.r.o.1604 982 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2017

  • 0 smluv za celkem 0 Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2017



}