Smlouvy Dotace Platy Úřady Zakázky ▶ PastVina
❤ Podpořte nás Přihlásit se Registrace

SM-BUILD s.r.o. - Registr smluv

Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.

Založeno 04.11.2010
IČO 24747955
Datová schránka nmxvq8z

Hlídání nových smluv, zakázek, dotací a dalšího

Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.

Upozornit u SM-BUILD s.r.o.

Data firem nám poskytuje SalesKit.
Moc děkujeme

Souhrnné statistiky pro SM-BUILD s.r.o.

Všechny smlouvy: 31 smluv za celkem 145 mil. Kč;

8 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;





Statistiky registru smluv pro subjekt v 2026

  • 0 smluv za celkem 0 Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2026


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2025

  • 2 smlouvy za celkem 711 560 Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2025

Oblasti uzavřených smluv v 2025

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Stavebnictví2711 560 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2025

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Lesy České republiky, s.p.2711 560 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2025

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
SM-BUILD s.r.o.2711 560 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2024

  • 2 smlouvy za celkem 6 mil. Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2024

Oblasti uzavřených smluv v 2024

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …)15 638 317 Kč
Stavebnictví1221 430 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2024

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Lesy České republiky, s.p.15 638 317 Kč
Město Louny1221 430 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2024

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
SM-BUILD s.r.o.25 859 747 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2023

  • 5 smluv za celkem 28 mil. Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu a 2 smlouvy je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek.

Závažné nedostatky v roce 2023

Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko, celkem 2 smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky. Tj. 40,00 % z celkového počtu.

Oblasti uzavřených smluv v 2023

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Stavebnictví527 631 083 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2023

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Lesy České republiky, s.p.527 631 083 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2023

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
SM-BUILD s.r.o.527 631 083 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2022

  • 11 smluv za celkem 53 mil. Kč.
  • Celkem 9,1 % smluv má skrytou cenu a 2 smlouvy je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek.

Závažné nedostatky v roce 2022

Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko, celkem Jedna smlouva bez uvedené ceny. Tj. 9,09 % z celkového počtu.

Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko, celkem 2 smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky. Tj. 18,18 % z celkového počtu.

Oblasti uzavřených smluv v 2022

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Stavebnictví1053 386 343 Kč
Odpady10 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2022

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Lesy České republiky, s.p.1053 386 343 Kč
SONO PLUS, s.r.o.10 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2022

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
SM-BUILD s.r.o.1153 386 343 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2021

  • 3 smlouvy za celkem 19 mil. Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu a jednu smlouvu je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek.

Závažné nedostatky v roce 2021

Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko, celkem Jedna smlouva s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky. Tj. 33,33 % z celkového počtu.

Oblasti uzavřených smluv v 2021

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Stavebnictví319 379 318 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2021

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Lesy České republiky, s.p.319 379 318 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2021

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
SM-BUILD s.r.o.319 379 318 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2020

  • 8 smluv za celkem 38 mil. Kč.
  • Celkem 25,0 % smluv má skrytou cenu a 3 smlouvy je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek.

Závažné nedostatky v roce 2020

Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko, celkem 2 smlouvy bez uvedené ceny. Tj. 25,00 % z celkového počtu.

Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko, celkem 3 smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky. Tj. 37,50 % z celkového počtu.

Oblasti uzavřených smluv v 2020

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Stavebnictví111531 231 513 Kč
Zemědělství213 295 049 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2020

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Lesy České republiky, s.p.637 877 888 Kč
České dráhy, a.s.20 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2020

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
SM-BUILD s.r.o.837 877 888 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2019

  • 0 smluv za celkem 0 Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2019


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2018

  • 0 smluv za celkem 0 Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2018


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2017

  • 0 smluv za celkem 0 Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2017



}