Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným. Řídí jeden podřízený subjekt.
| Založeno | 05.05.2011 |
| IČO | 24831832 |
| Datová schránka | 9xx2wjk |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 323 smluv za celkem 352 mil. Kč;
4 smlouvy jsou s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 3 | 221 430 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa železnic, státní organizace | 16 | 4 945 294 Kč |
| Správa a údržba silnic Jihočeského kraje | 1 | 363 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TÝM PROGI s.r.o. | 17 | 5 308 294 Kč |
| FRAM Consult a.s. | 1 | 862 125 Kč |
| SAGASTA s.r.o. | 1 | 261 360 Kč |
| DMC Havlíčkův Brod s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,22 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 44 | 85 984 536 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 35 | 20 208 367 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 1 | 914 760 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 465 850 Kč |
| Stavební úpravy pro železnici | 1 | 435 600 Kč |
| Konzultace a poradenství | 1 | 346 665 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa železnic, státní organizace | 83 | 137 422 069 Kč |
| Ředitelství vodních cest ČR | 7 | 884 268 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TÝM PROGI s.r.o. | 90 | 138 306 337 Kč |
| DMC Havlíčkův Brod s.r.o. | 1 | 23 897 500 Kč |
| FRAM Consult a.s. | 1 | 13 176 900 Kč |
| SAFETY PRO s.r.o. | 1 | 9 503 340 Kč |
| SAGASTA s.r.o. | 3 | 920 205 Kč |
| INFRAM a.s. | 7 | 884 268 Kč |
| DIPONT s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 28 | 21 608 470 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 8 | 5 850 955 Kč |
| Stavební úpravy pro železnici | 3 | 1 847 670 Kč |
| Finance | 1 | 453 750 Kč |
| Zajišťování služeb pro veřejnost | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa železnic, státní organizace | 34 | 28 845 553 Kč |
| Brněnské komunikace a.s. | 2 | 992 200 Kč |
| Ředitelství vodních cest ČR | 7 | 600 692 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TÝM PROGI s.r.o. | 43 | 30 438 445 Kč |
| FRAM Consult a.s. | 2 | 4 680 522 Kč |
| INFRAM a.s. | 7 | 600 692 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 14 | 16 470 942 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 19 | 9 543 351 Kč |
| Stavební úpravy pro železnici | 1 | 208 120 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa železnic, státní organizace | 38 | 22 078 932 Kč |
| Ředitelství vodních cest ČR | 4 | 4 686 935 Kč |
| Správa a údržba silnic Jihočeského kraje | 1 | 847 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TÝM PROGI s.r.o. | 43 | 27 612 867 Kč |
| FRAM Consult a.s. | 1 | 5 044 006 Kč |
| INFRAM a.s. | 4 | 4 686 935 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 13,04 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 15 | 3 135 152 Kč |
| Stavebnictví | 5 | 2 527 331 Kč |
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 1 | 197 593 Kč |
| Stavební úpravy pro železnici | 1 | 60 754 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa železnic, státní organizace | 20 | 5 250 547 Kč |
| Ředitelství vodních cest ČR | 2 | 670 283 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TÝM PROGI s.r.o. | 23 | 5 920 830 Kč |
| INFRAM a.s. | 2 | 670 283 Kč |
| SAGASTA s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
10 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 25,64 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 18 | 15 243 205 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 16 | 13 430 734 Kč |
| Stavební úpravy pro železnici | 32 | 13 327 727 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 3 | 208 423 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa železnic, státní organizace | 29 | 29 449 367 Kč |
| Ředitelství vodních cest ČR | 10 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TÝM PROGI s.r.o. | 39 | 29 449 367 Kč |
| FRAM Consult a.s. | 1 | 3 298 690 Kč |
| SAGASTA s.r.o. | 1 | 1 049 070 Kč |
| INFRAM a.s. | 10 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 9,52 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 16 | 27 377 242 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 5 | 9 450 003 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa železnic, státní organizace | 20 | 36 827 245 Kč |
| Ředitelství vodních cest ČR | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TÝM PROGI s.r.o. | 21 | 36 827 245 Kč |
| SAGASTA s.r.o. | 1 | 14 393 555 Kč |
| INFRAM a.s. | 1 | 0 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 13 | 14 130 562 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 4 | 5 188 093 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa železnic, státní organizace | 15 | 19 101 338 Kč |
| Ředitelství vodních cest ČR | 1 | 137 940 Kč |
| Pardubický kraj | 1 | 79 376 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TÝM PROGI s.r.o. | 17 | 19 318 654 Kč |
| INFRAM a.s. | 1 | 137 940 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 3,57 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 23 | 44 427 605 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 23 | 5 615 913 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 2 | 683 166 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství vodních cest ČR | 9 | 26 840 957 Kč |
| Správa železnic, státní organizace | 19 | 18 269 814 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TÝM PROGI s.r.o. | 28 | 45 110 771 Kč |
| INFRAM a.s. | 9 | 26 840 957 Kč |
| AZ Consult, spol. s r.o. | 1 | 2 889 480 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 10 | 12 620 361 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 1 691 580 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa železnic, státní organizace | 11 | 14 311 941 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TÝM PROGI s.r.o. | 11 | 14 311 941 Kč |
| AZ Consult, spol. s r.o. | 1 | 2 865 280 Kč |