Firma (spolu)vlastněná státem či samosprávou. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 01.07.1996 |
| IČO | 25005430 |
| Datová schránka | h9i3s28 |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této státní organizace.
Všechny smlouvy: 736 smluv za celkem 674 mil. Kč;
5 smluv má zásadní nedostatek;
Jednu smlouva je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
9,2 % smluv s firmami navázanými na politiky;
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 10,71 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 3,57 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 3 | 95 542 282 Kč |
| Sport a sportoviště | 1 | 1 300 000 Kč |
| IT | 1 | 53 240 Kč |
| Rekreační, kulturní akce | 2 | 0 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 0 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Litvínov | 7 | 96 795 343 Kč |
| SPORTaS, s.r.o. | 30 | 69 465 498 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SPORTaS, s.r.o. | 8 | 96 795 343 Kč |
| Metrostav CZ s.r.o. | 1 | 65 271 267 Kč |
| "SSK Litvínov, z. s." | 1 | 1 300 000 Kč |
| Enima projekt, s. r. o. | 1 | 486 420 Kč |
| Ing. Miroslav Svoboda | 1 | 362 032 Kč |
| 1. Mostecká bezpečnostní s.r.o. | 2 | 344 218 Kč |
| ICT-ONE s.r.o. | 2 | 312 133 Kč |
| TopSwim, s.r.o. | 1 | 259 049 Kč |
| Agentura HARLEKÝN s.r.o. | 2 | 229 900 Kč |
| AMBY s.r.o. | 1 | 188 980 Kč |
| DIVADLO UNGELT s.r.o. | 1 | 145 200 Kč |
| VNprojekt-statika s.r.o. | 1 | 105 270 Kč |
| ZPS Stavební s.r.o. | 1 | 88 868 Kč |
| Sportovní projekty s.r.o. | 1 | 76 472 Kč |
| Ing. Jitka Voráčková | 1 | 65 340 Kč |
| MATYLDA, spolek pro vzdělání, kulturu a sport | 1 | 63 000 Kč |
| Monika Prouzová | 1 | 54 260 Kč |
| Václav Vlas | 1 | 53 800 Kč |
| AV MEDIA SYSTEMS, a.s. | 1 | 53 240 Kč |
| Hasičská vzájemná pojišťovna, a.s. | 1 | 6 050 Kč |
| Krach, spol. s r.o. | 1 | 0 Kč |
| INTEGRI Group s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Agentura Atila s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| CyberSecurity Hub, z. ú. | 1 | 0 Kč |
| Techtle Mechtle revue s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Severočeská teplárenská, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Mezinárodní centrum tance z. s. | 1 | 0 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 0,89 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
3 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 2,68 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 5 | 44 202 080 Kč |
| Stavebnictví | 8 | 30 788 306 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 39 | 2 471 986 Kč |
| Školení a kurzy | 11 | 2 052 100 Kč |
| Telco | 1 | 1 504 030 Kč |
| Sport a sportoviště | 1 | 1 300 000 Kč |
| Pojišťovací služby | 2 | 713 784 Kč |
| Rekreační, kulturní akce | 17 | 568 700 Kč |
| IT | 9 | 531 190 Kč |
| Osobní vozidla | 1 | 400 000 Kč |
| Knihovny, archivy, muzea a jiné | 4 | 200 000 Kč |
| Mobily, smart zařízení | 1 | 187 317 Kč |
| Zahradnické služby | 1 | 167 015 Kč |
| Ostraha objektů | 2 | 161 181 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 114 998 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 87 166 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 1 | 73 150 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 3 | 60 000 Kč |
| Odpady | 1 | 0 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SPORTaS, s.r.o. | 100 | 48 715 634 Kč |
| Město Litvínov | 9 | 45 202 529 Kč |
| Divadlo Spejbla a Hurvínka | 1 | 60 000 Kč |
| Technické služby Litvínov s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 0 Kč |
Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko,
smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 3 | 35 321 790 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 27 | 1 594 000 Kč |
| Odpady | 4 | 1 548 280 Kč |
| Školení a kurzy | 8 | 1 203 750 Kč |
| Stavebnictví | 3 | 813 008 Kč |
| Právní služby | 2 | 597 014 Kč |
| Rekreační, kulturní akce | 18 | 361 790 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 4 | 350 110 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 2 | 343 640 Kč |
| Pojišťovací služby | 2 | 321 332 Kč |
| Práce při dokončování budov | 2 | 269 993 Kč |
| Ostraha objektů | 2 | 239 686 Kč |
| Služby závodních jídelen | 1 | 215 030 Kč |
| Průmyslové stroje | 1 | 171 820 Kč |
| Kancelářské a domácí spotřebiče (klimatizace, myčka, lednička, sporák, …) | 2 | 161 895 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 1 | 157 300 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 2 | 117 370 Kč |
| Zemědělství | 1 | 85 230 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 79 860 Kč |
| Nábytek | 1 | 56 241 Kč |
| Kancelář | 1 | 50 000 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Litvínov | 7 | 35 680 476 Kč |
| SPORTaS, s.r.o. | 85 | 7 237 385 Kč |
| Technické služby Litvínov s.r.o. | 3 | 1 485 118 Kč |
| Základní umělecká škola Litvínov, Podkrušnohorská 1720 | 2 | 280 430 Kč |
| Zdravotní ústav se sídlem v Ústí nad Labem | 1 | 87 120 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
12 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 14,29 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 6 | 67 709 180 Kč |
| Sociální služby | 2 | 31 821 790 Kč |
| Telekomunikační služby | 1 | 4 356 000 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 24 | 1 921 000 Kč |
| Sport a sportoviště | 1 | 1 300 000 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 816 750 Kč |
| Školení a kurzy | 7 | 792 000 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 5 | 629 991 Kč |
| Nábytek | 2 | 612 158 Kč |
| Rekreační, kulturní akce | 12 | 417 450 Kč |
| Stavebnictví | 4 | 281 421 Kč |
| Ostraha objektů | 2 | 256 607 Kč |
| Odpady | 1 | 224 324 Kč |
| Stroje a zařízení | 1 | 157 755 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 151 129 Kč |
| Kancelář | 1 | 138 666 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 2 | 60 500 Kč |
| Chemické výrobky | 1 | 60 368 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 60 000 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 1 | 10 000 Kč |
| Opravy, údržba a počítačové sítě | 2 | 0 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 1 | 0 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Litvínov | 15 | 104 757 577 Kč |
| SPORTaS, s.r.o. | 67 | 7 308 255 Kč |
| Zdravotní ústav se sídlem v Ústí nad Labem | 1 | 87 120 Kč |
| Spolek rodičů, přátel a dětí školy při Střední průmyslové škole a Vyšší odborné škole Chomutov, z.s. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
16 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 24,24 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko,
smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 2 | 24 024 550 Kč |
| Ostraha objektů | 49 | 5 669 978 Kč |
| Právní služby | 17 | 4 776 112 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 17 | 2 613 288 Kč |
| Stavebnictví | 5 | 2 163 018 Kč |
| Zahradnické služby | 9 | 1 401 228 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 2 | 1 276 550 Kč |
| Sport a sportoviště | 1 | 1 150 000 Kč |
| Školení a kurzy | 6 | 962 000 Kč |
| Rekreační, kulturní akce | 14 | 516 428 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 365 904 Kč |
| Průmyslové stroje | 2 | 197 132 Kč |
| Nábytek | 1 | 121 847 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 25 | 0 Kč |
| Opravy, údržba a počítačové sítě | 2 | 0 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 0 Kč |
| Odpady | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Litvínov | 6 | 24 626 848 Kč |
| SPORTaS, s.r.o. | 59 | 9 784 392 Kč |
| Zdravotní ústav se sídlem v Ústí nad Labem | 1 | 78 650 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
20 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 34,48 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 1,72 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Nízké riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 4 | 23 594 395 Kč |
| Mobily, smart zařízení | 10 | 1 601 980 Kč |
| Školení a kurzy | 8 | 1 586 880 Kč |
| Sport a sportoviště | 2 | 1 157 400 Kč |
| Osobní vozidla | 1 | 698 170 Kč |
| Stavebnictví | 6 | 669 033 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 17 | 484 000 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 1 | 421 021 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 302 500 Kč |
| Průmyslové stroje | 1 | 139 485 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 108 675 Kč |
| Rekreační, kulturní akce | 6 | 87 120 Kč |
| Finance | 1 | 81 070 Kč |
| Pojišťovací služby | 3 | 46 479 Kč |
| Odpady | 7 | 0 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 0 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 0 Kč |
| Technické služby | 1 | 0 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Litvínov | 7 | 23 405 200 Kč |
| SPORTaS, s.r.o. | 49 | 6 245 904 Kč |
| Zdravotní ústav se sídlem v Ústí nad Labem | 1 | 72 600 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
9 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 16,07 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Nízké riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 9 | 39 446 000 Kč |
| Stavebnictví | 7 | 8 896 592 Kč |
| Sociální služby | 1 | 3 159 797 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 2 657 100 Kč |
| Kancelář | 17 | 1 608 001 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 2 | 1 210 000 Kč |
| Sport a sportoviště | 3 | 1 050 000 Kč |
| Školení a kurzy | 10 | 962 382 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 3 | 351 250 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 14 639 Kč |
| Rekreační, kulturní akce | 4 | 0 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 2 | 0 Kč |
| Odpady | 2 | 0 Kč |
| Opravy, údržba a počítačové sítě | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Litvínov | 15 | 46 466 308 Kč |
| SPORTaS, s.r.o. | 34 | 10 769 763 Kč |
| Severočeské doly a.s. | 1 | 1 210 000 Kč |
| Úřad práce České republiky | 4 | 150 282 Kč |
| Základní škola a Mateřská škola Litvínov - Janov, Přátelství 160 | 1 | 90 000 Kč |
| Zdravotní ústav se sídlem v Ústí nad Labem | 1 | 72 600 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
13 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 16,88 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 1,30 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Nízké riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 3 | 21 296 000 Kč |
| Stavebnictví | 5 | 2 269 765 Kč |
| Práce při dokončování budov | 17 | 2 242 447 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 1 076 501 Kč |
| Sport a sportoviště | 1 | 1 050 000 Kč |
| Školení a kurzy | 8 | 896 010 Kč |
| Zemědělství | 9 | 753 085 Kč |
| Pojišťovací služby | 3 | 693 106 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 377 520 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 12 | 268 795 Kč |
| Rekreační, kulturní akce | 13 | 191 422 Kč |
| Nábytek | 1 | 126 634 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 1 | 72 300 Kč |
| Odpady | 4 | 647 Kč |
| Opravy, údržba a počítačové sítě | 1 | 0 Kč |
| Sociální služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Litvínov | 7 | 21 758 000 Kč |
| SPORTaS, s.r.o. | 67 | 6 956 040 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 377 520 Kč |
| Základní škola a Mateřská škola Litvínov - Janov, Přátelství 160 | 1 | 98 010 Kč |
| Dejvické divadlo, o.p.s. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
9 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 13,04 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Nízké riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 15 | 30 704 987 Kč |
| Odpady | 162 | 14 186 015 Kč |
| Nábytek | 41 | 7 431 874 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 2 937 000 Kč |
| Stavebnictví | 4 | 2 732 029 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 17 | 1 909 256 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 17 | 1 488 329 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 9 | 919 987 Kč |
| Školení a kurzy | 7 | 690 000 Kč |
| Pojišťovací služby | 3 | 499 067 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 1 | 229 900 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 188 760 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 185 735 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 169 442 Kč |
| Elektricke stroje | 1 | 145 192 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 7 | 53 868 Kč |
| Technické služby | 9 | 0 Kč |
| Rekreační, kulturní akce | 6 | 0 Kč |
| Opravy, údržba a počítačové sítě | 1 | 0 Kč |
| Energie | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Litvínov | 19 | 31 384 971 Kč |
| SPORTaS, s.r.o. | 47 | 8 380 302 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 188 760 Kč |
| Městská divadla pražská | 1 | 0 Kč |
| Švandovo divadlo na Smíchově | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
17 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 30,36 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 401 | 3 067 581 109 Kč |
| Sport a sportoviště | 82 | 68 559 197 Kč |
| Telekomunikační služby | 9 | 34 848 000 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 97 | 30 705 071 Kč |
| Sociální služby | 1 | 12 851 000 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 73 | 11 098 960 Kč |
| Osobní vozidla | 17 | 9 158 645 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 2 | 2 907 400 Kč |
| Školení a kurzy | 8 | 1 050 760 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 335 683 Kč |
| Rekreační, kulturní akce | 7 | 266 200 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 243 849 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 15 | 101 731 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 66 704 Kč |
| Hasičské vybavení, požární ochrana | 1 | 5 324 Kč |
| Opravy, údržba a počítačové sítě | 57 | 0 Kč |
| Energie | 9 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Litvínov | 6 | 26 253 200 Kč |
| SPORTaS, s.r.o. | 50 | 7 765 414 Kč |