Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 18.11.1996 |
| IČO | 25011537 |
| Datová schránka | pfzqmch |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 25 smluv za celkem 6 mil. Kč;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 174 241 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Technické služby Jablonec nad Nisou, s.r.o. | 1 | 278 300 Kč |
| Statutární město Jablonec nad Nisou | 2 | 174 241 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IZOSTAV, s. r. o. | 3 | 452 541 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Práce při dokončování budov | 1 | 232 762 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 195 270 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Technické služby Jablonec nad Nisou, s.r.o. | 3 | 606 627 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IZOSTAV, s. r. o. | 3 | 606 627 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Technické služby Jablonec nad Nisou, s.r.o. | 5 | 2 305 958 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IZOSTAV, s. r. o. | 5 | 2 305 958 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 5 | 948 035 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Technické služby Jablonec nad Nisou, s.r.o. | 8 | 1 446 918 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IZOSTAV, s. r. o. | 8 | 1 446 918 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 372 801 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Technické služby Jablonec nad Nisou, s.r.o. | 2 | 372 801 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IZOSTAV, s. r. o. | 2 | 372 801 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 100,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Jablonecká energetická a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IZOSTAV, s. r. o. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 441 752 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Technické služby Jablonec nad Nisou, s.r.o. | 1 | 441 752 Kč |
| Jablonecká energetická a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IZOSTAV, s. r. o. | 2 | 441 752 Kč |