Soukromá firma. zaniklý subjekt.
| Založeno | 19.08.1996 |
| Zaniklo | 08.03.2024 |
| IČO | 25071831 |
| Datová schránka | 5e49dt8 |
Všechny smlouvy: 2 smlouvy za celkem 92 127 Kč;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 63 747 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 28 380 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Středočeský kraj | 2 | 92 127 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| H + H Vermögensverwaltung k.s. v likvidaci | 2 | 92 127 Kč |