Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 05.09.1996 |
| IČO | 25074202 |
| Datová schránka | 9ww5r99 |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 87 smluv za celkem 25 mil. Kč;
2 smlouvy mají zásadní nedostatek;
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pražská konzervatoř, Praha 1, Na Rejdišti 1 | 1 | 429 429 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| FAN & TOM s.r.o. | 1 | 429 429 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 8,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Rekreační, kulturní akce | 2 | 919 358 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 379 900 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 379 900 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 363 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vysoká škola ekonomická v Praze | 1 | 522 720 Kč |
| Střední odborná škola Jarov | 1 | 459 679 Kč |
| Střední škola elektrotechniky a strojírenství | 1 | 459 679 Kč |
| Střední odborná škola, Praha 5, Drtinova 3/498 | 1 | 459 679 Kč |
| Střední průmyslová škola strojnická, škola hlavního města Prahy, Praha 1, Betlémská 4/287 | 1 | 459 679 Kč |
| Střední odborná škola automobilní, informatiky a Gymnázium | 1 | 379 900 Kč |
| Střední průmyslová škola na Proseku | 1 | 379 900 Kč |
| ČESKÝ ROZHLAS | 1 | 363 000 Kč |
| Pražská konzervatoř, Praha 1, Na Rejdišti 1 | 1 | 362 879 Kč |
| Gymnázium Milady Horákové | 1 | 359 900 Kč |
| Gymnázium Jiřího Gutha-Jarkovského, Praha 1, Truhlářská 22 | 1 | 339 900 Kč |
| Obchodní akademie Holešovice | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| FAN & TOM s.r.o. | 12 | 4 546 915 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Rekreační, kulturní akce | 2 | 807 479 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 338 800 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 66 550 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Střední odborná škola automobilní, informatiky a Gymnázium | 2 | 734 879 Kč |
| Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1 | 2 | 619 800 Kč |
| Vysoká škola ekonomická v Praze | 1 | 464 640 Kč |
| Střední odborná škola, Praha 5, Drtinova 3/498 | 1 | 447 579 Kč |
| Střední odborná škola Jarov | 1 | 435 479 Kč |
| Střední škola elektrotechniky a strojírenství | 1 | 435 479 Kč |
| Střední průmyslová škola na Proseku | 1 | 399 179 Kč |
| Střední odborná škola - Centrum odborné přípravy a Gymnázium | 1 | 374 979 Kč |
| Střední průmyslová škola strojnická, škola hlavního města Prahy, Praha 1, Betlémská 4/287 | 1 | 359 000 Kč |
| ČESKÝ ROZHLAS | 1 | 338 800 Kč |
| Základní škola s rozšířenou výukou jazyků, Fakultní škola Pedagogické fakulty UK, Praha 2, Kladská 1 | 1 | 66 550 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| FAN & TOM s.r.o. | 13 | 4 676 364 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Rekreační, kulturní akce | 4 | 1 209 516 Kč |
| Školení a kurzy | 2 | 316 550 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Střední průmyslová škola na Proseku | 2 | 635 008 Kč |
| Pražská konzervatoř, Praha 1, Na Rejdišti 1 | 2 | 514 008 Kč |
| Vysoká škola ekonomická v Praze | 1 | 464 640 Kč |
| Střední odborná škola Jarov | 1 | 374 979 Kč |
| Střední odborná škola, Praha 5, Drtinova 3/498 | 1 | 374 979 Kč |
| Střední škola elektrotechniky a strojírenství | 1 | 309 900 Kč |
| Gymnázium Jiřího Gutha-Jarkovského, Praha 1, Truhlářská 22 | 1 | 250 000 Kč |
| Základní škola s rozšířenou výukou jazyků, Fakultní škola Pedagogické fakulty UK, Praha 2, Kladská 1 | 1 | 66 550 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| FAN & TOM s.r.o. | 10 | 2 990 064 Kč |
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 8,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Rekreační, kulturní akce | 3 | 933 729 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 242 000 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 60 500 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vysoká škola ekonomická v Praze | 2 | 873 402 Kč |
| Střední průmyslová škola strojnická, škola hlavního města Prahy, Praha 1, Betlémská 4/287 | 2 | 604 629 Kč |
| Střední odborná škola Jarov | 1 | 368 929 Kč |
| Střední odborná škola, Praha 5, Drtinova 3/498 | 1 | 368 929 Kč |
| Střední škola elektrotechniky a strojírenství | 1 | 304 900 Kč |
| Střední odborná škola automobilní, informatiky a Gymnázium | 1 | 259 900 Kč |
| Střední průmyslová škola na Proseku | 1 | 259 900 Kč |
| Gymnázium Jiřího Gutha-Jarkovského, Praha 1, Truhlářská 22 | 1 | 254 100 Kč |
| ČESKÝ ROZHLAS | 1 | 242 000 Kč |
| Základní škola s rozšířenou výukou jazyků, Fakultní škola Pedagogické fakulty UK, Praha 2, Kladská 1 | 1 | 60 500 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| FAN & TOM s.r.o. | 12 | 3 597 189 Kč |
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nábor zaměstnanců | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sdružení přátel hotelové školy, Praha 10, Vršovická 43 z.s. | 1 | 314 479 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| FAN & TOM s.r.o. | 2 | 314 479 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 25,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nábor zaměstnanců | 7 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Střední odborná škola automobilní, informatiky a Gymnázium | 1 | 259 900 Kč |
| Pražská konzervatoř, Praha 1, Na Rejdišti 1 | 1 | 241 879 Kč |
| Úřad práce České republiky | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| FAN & TOM s.r.o. | 4 | 501 779 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 12,50 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vysoká škola ekonomická v Praze | 1 | 363 000 Kč |
| Střední odborná škola Jarov | 1 | 314 479 Kč |
| Hotelová škola a Gymnázium Radlická | 1 | 314 479 Kč |
| Střední škola elektrotechniky a strojírenství | 1 | 259 900 Kč |
| Střední průmyslová škola strojnická, škola hlavního města Prahy, Praha 1, Betlémská 4/287 | 1 | 259 900 Kč |
| Střední průmyslová škola na Proseku | 1 | 259 787 Kč |
| Pražská konzervatoř, Praha 1, Na Rejdišti 1 | 1 | 241 879 Kč |
| Základní škola s rozšířenou výukou jazyků, Fakultní škola Pedagogické fakulty UK, Praha 2, Kladská 1 | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| FAN & TOM s.r.o. | 8 | 2 013 424 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Rekreační, kulturní akce | 2 | 479 800 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 114 950 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 50 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Střední průmyslová škola na Proseku | 2 | 479 800 Kč |
| Pražská konzervatoř, Praha 1, Na Rejdišti 1 | 2 | 434 269 Kč |
| Vysoká škola ekonomická v Praze | 1 | 336 380 Kč |
| Střední odborná škola Jarov | 1 | 290 279 Kč |
| Hotelová škola a Gymnázium Radlická | 1 | 290 279 Kč |
| Střední průmyslová škola strojnická, škola hlavního města Prahy, Praha 1, Betlémská 4/287 | 1 | 239 000 Kč |
| Střední odborná škola automobilní, informatiky a Gymnázium | 1 | 214 900 Kč |
| Hasičský záchranný sbor hlavního města Prahy | 1 | 114 950 Kč |
| Základní škola s rozšířenou výukou jazyků, Fakultní škola Pedagogické fakulty UK, Praha 2, Kladská 1 | 1 | 50 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| FAN & TOM s.r.o. | 11 | 2 449 857 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 11,11 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Rekreační, kulturní akce | 66 | 21 989 308 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 363 000 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| FAN & TOM s.r.o. | 9 | 2 033 198 Kč |
| Vyšší odborná škola oděvního návrhářství a Střední průmyslová škola oděvní, Praha 7, Jablonského 3 | 1 | 239 900 Kč |