Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 28.05.1997 |
| IČO | 25132199 |
| Datová schránka | 7duzar8 |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 38 smluv za celkem 17 mil. Kč;
2 smlouvy jsou s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SNEO, a.s. | 1 | 129 470 Kč |
| Státní tiskárna cenin, s. p. | 1 | 23 377 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Saul informační systémy s.r.o. | 2 | 152 847 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Konzultace a poradenství | 1 | 114 950 Kč |
| IT | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra České republiky | 1 | 114 950 Kč |
| Státní tiskárna cenin, s. p. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Saul informační systémy s.r.o. | 2 | 114 950 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 2 | 381 150 Kč |
| IT | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SNEO, a.s. | 1 | 381 150 Kč |
| Státní tiskárna cenin, s. p. | 1 | 0 Kč |
| Státní ústav pro kontrolu léčiv | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Saul informační systémy s.r.o. | 3 | 381 150 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 40,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT | 3 | 1 947 761 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 2 | 134 552 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Státní tiskárna cenin, s. p. | 1 | 1 947 761 Kč |
| Státní ústav pro kontrolu léčiv | 1 | 134 552 Kč |
| SNEO, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra České republiky | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Saul informační systémy s.r.o. | 5 | 2 082 313 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SNEO, a.s. | 2 | 2 072 585 Kč |
| Nemocnice Jablonec nad Nisou, p.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Saul informační systémy s.r.o. | 3 | 2 072 585 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT | 2 | 1 396 388 Kč |
| Opravy, údržba a počítačové sítě | 1 | 158 752 Kč |
| Konzultace a poradenství | 1 | 87 120 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nemocnice Jablonec nad Nisou, p.o. | 1 | 1 656 296 Kč |
| SNEO, a.s. | 1 | 1 036 292 Kč |
| MMN, a.s. | 1 | 360 096 Kč |
| Státní tiskárna cenin, s. p. | 1 | 158 752 Kč |
| Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra České republiky | 1 | 87 120 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Saul informační systémy s.r.o. | 5 | 3 298 557 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Kancelář | 1 | 556 600 Kč |
| Konzultace a poradenství | 1 | 177 870 Kč |
| Opravy, údržba a počítačové sítě | 2 | 67 760 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Státní tiskárna cenin, s. p. | 3 | 624 360 Kč |
| Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra České republiky | 1 | 177 870 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Saul informační systémy s.r.o. | 4 | 802 230 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 25,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT | 1 | 2 371 600 Kč |
| Opravy, údržba a počítačové sítě | 16 | 1 195 480 Kč |
| Konzultace a poradenství | 1 | 212 355 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 101 640 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vojenská zdravotní pojišťovna České republiky | 1 | 2 371 600 Kč |
| Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra České republiky | 1 | 212 355 Kč |
| Státní ústav pro kontrolu léčiv | 1 | 101 640 Kč |
| Státní tiskárna cenin, s. p. | 1 | 62 920 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Saul informační systémy s.r.o. | 4 | 2 748 515 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 14,29 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 14,29 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT | 3 | 2 445 652 Kč |
| Konzultace a poradenství | 2 | 491 865 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 169 400 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zaměstnanecká pojišťovna Škoda | 1 | 2 306 260 Kč |
| Oborová zdravotní pojišťovna zaměstnanců bank, pojišťoven a stavebnictví | 1 | 786 500 Kč |
| Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra České republiky | 2 | 491 865 Kč |
| Státní ústav pro kontrolu léčiv | 2 | 308 792 Kč |
| Státní tiskárna cenin, s. p. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Saul informační systémy s.r.o. | 7 | 3 893 417 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 25,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT | 56 | 41 612 384 Kč |
| Konzultace a poradenství | 31 | 5 480 332 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 22 | 2 669 260 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vojenská lázeňská a rekreační zařízení, příspěvková organizace | 1 | 805 376 Kč |
| Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra České republiky | 1 | 641 300 Kč |
| SNEO, a.s. | 1 | 59 532 Kč |
| Oborová zdravotní pojišťovna zaměstnanců bank, pojišťoven a stavebnictví | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Saul informační systémy s.r.o. | 4 | 1 506 208 Kč |