Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 15.04.1997 |
| IČO | 25160982 |
| Datová schránka | bcp3fr2 |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 20 smluv za celkem 14 mil. Kč;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 1 | 750 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Státní zemědělský intervenční fond | 1 | 750 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| FARMA Benátky s.r.o. | 1 | 750 000 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 1 | 89 500 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 18 978 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Státní zemědělský intervenční fond | 1 | 89 500 Kč |
| Město Pelhřimov | 1 | 18 978 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| FARMA Benátky s.r.o. | 2 | 108 478 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 2 | 2 521 198 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 18 532 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Státní zemědělský intervenční fond | 2 | 2 521 198 Kč |
| Město Pelhřimov | 1 | 18 532 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| FARMA Benátky s.r.o. | 3 | 2 539 730 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 2 | 1 928 054 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Státní zemědělský intervenční fond | 1 | 1 928 054 Kč |
| Podpůrný a garanční rolnický a lesnický fond, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| FARMA Benátky s.r.o. | 2 | 1 928 054 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 1 | 171 500 Kč |
| Odpady | 1 | 19 602 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Státní zemědělský intervenční fond | 1 | 171 500 Kč |
| Technické služby města Pelhřimova, příspěvková organizace | 1 | 19 602 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| FARMA Benátky s.r.o. | 2 | 191 102 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 2 | 568 224 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Státní zemědělský intervenční fond | 2 | 568 224 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| FARMA Benátky s.r.o. | 2 | 568 224 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 2 | 1 329 701 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 1 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Státní zemědělský intervenční fond | 2 | 1 329 701 Kč |
| Kraj Vysočina | 1 | 1 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| FARMA Benátky s.r.o. | 3 | 1 330 701 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 19 | 407 655 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Pelhřimov | 1 | 70 065 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| FARMA Benátky s.r.o. | 1 | 70 065 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 3 | 5 688 021 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Státní zemědělský intervenční fond | 3 | 5 688 021 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| FARMA Benátky s.r.o. | 3 | 5 688 021 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 127 | 118 247 662 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Státní zemědělský intervenční fond | 1 | 831 880 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| FARMA Benátky s.r.o. | 1 | 831 880 Kč |