Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 13.11.1997 |
| IČO | 25169386 |
| Datová schránka | gfi4inv |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 108 smluv za celkem 22 mil. Kč;
Jedna smlouvu má zásadní nedostatek;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 3 | 357 555 Kč |
| Práce při dokončování budov | 1 | 160 688 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SPRÁVA DOMŮ s.r.o. | 13 | 2 734 014 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavitelství Pavlíček s.r.o. | 13 | 2 734 014 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 17 | 4 072 422 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 498 126 Kč |
| Práce při dokončování budov | 1 | 148 518 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SPRÁVA DOMŮ s.r.o. | 21 | 5 047 086 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavitelství Pavlíček s.r.o. | 21 | 5 047 086 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 11 | 5 266 754 Kč |
| Stavebnictví | 16 | 3 072 724 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 217 558 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 1 | 83 248 Kč |
| Práce při dokončování budov | 1 | - 5 917 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SPRÁVA DOMŮ s.r.o. | 21 | 3 653 111 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavitelství Pavlíček s.r.o. | 21 | 3 653 111 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 12 | 2 661 750 Kč |
| Energie | 6 | 548 735 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 1 | 6 171 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SPRÁVA DOMŮ s.r.o. | 20 | 3 300 751 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavitelství Pavlíček s.r.o. | 20 | 3 300 751 Kč |
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 10,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Energie | 61 | 5 559 950 Kč |
| Práce při dokončování budov | 31 | 3 024 777 Kč |
| Stavebnictví | 8 | 2 272 546 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SPRÁVA DOMŮ s.r.o. | 9 | 2 171 856 Kč |
| Centrum FILIA | 1 | 165 177 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavitelství Pavlíček s.r.o. | 10 | 2 337 033 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 6 | 2 145 916 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SPRÁVA DOMŮ s.r.o. | 5 | 1 967 458 Kč |
| Centrum FILIA | 1 | 178 458 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavitelství Pavlíček s.r.o. | 6 | 2 145 916 Kč |
| Centrum FILIA | 1 | 178 458 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 6 | 905 030 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SPRÁVA DOMŮ s.r.o. | 6 | 905 030 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavitelství Pavlíček s.r.o. | 6 | 905 030 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 10 | 2 164 293 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SPRÁVA DOMŮ s.r.o. | 9 | 1 955 868 Kč |
| Centrum FILIA | 1 | 208 425 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavitelství Pavlíček s.r.o. | 10 | 2 164 293 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 5 | 1 493 970 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SPRÁVA DOMŮ s.r.o. | 5 | 1 493 970 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavitelství Pavlíček s.r.o. | 5 | 1 493 970 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 383 330 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SPRÁVA DOMŮ s.r.o. | 2 | 383 330 Kč |
| Základní škola Máj II, M.Chlajna 23, České Budějovice | 1 | 77 690 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavitelství Pavlíček s.r.o. | 3 | 461 020 Kč |
| Základní škola Máj II, M.Chlajna 23, České Budějovice | 1 | 77 690 Kč |