Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 12.10.1998 |
| IČO | 25182889 |
| Datová schránka | tpfr8dq |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 16 smluv za celkem 17 mil. Kč;
Jedna smlouvu má zásadní nedostatek;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 1 318 818 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Strakonice | 2 | 1 318 818 Kč |
| Vyšší odborná škola, Střední průmyslová škola a Střední odborná škola řemesel a služeb, Strakonice, Zvolenská 934 | 1 | 223 366 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Paltop, s.r.o. | 3 | 1 542 184 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vyšší odborná škola, Střední průmyslová škola a Střední odborná škola řemesel a služeb, Strakonice, Zvolenská 934 | 1 | 100 052 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Paltop, s.r.o. | 1 | 100 052 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 10 650 761 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 1 999 803 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Strakonice | 3 | 12 650 564 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Paltop, s.r.o. | 3 | 12 650 564 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Služby závodních jídelen | 1 | 418 176 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 185 856 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Generální finanční ředitelství | 2 | 604 032 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Paltop, s.r.o. | 2 | 604 032 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 18 | 3 275 712 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Generální finanční ředitelství | 1 | 116 160 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Paltop, s.r.o. | 1 | 116 160 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Služby závodních jídelen | 18 | 7 457 472 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 1 040 983 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vyšší odborná škola, Střední průmyslová škola a Střední odborná škola řemesel a služeb, Strakonice, Zvolenská 934 | 2 | 1 040 983 Kč |
| Generální finanční ředitelství | 1 | 348 480 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Paltop, s.r.o. | 3 | 1 389 463 Kč |
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 86 | 221 903 236 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 120 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vyšší odborná škola, Střední průmyslová škola a Střední odborná škola řemesel a služeb, Strakonice, Zvolenská 934 | 1 | 723 682 Kč |
| Paltop, s.r.o. | 1 | 120 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Paltop, s.r.o. | 1 | 723 682 Kč |
| Teplárna Strakonice, a.s. | 1 | 120 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vyšší odborná škola, Střední průmyslová škola a Střední odborná škola řemesel a služeb, Strakonice, Zvolenská 934 | 1 | 83 756 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Paltop, s.r.o. | 1 | 83 756 Kč |