Firma (spolu)vlastněná státem či samosprávou. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 15.12.1997 |
| IČO | 25216899 |
| Datová schránka | 8523vcj |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této státní organizace.
Všechny smlouvy: 117 smluv za celkem 7 mil. Kč;
2 smlouvy mají zásadní nedostatek;
12,0 % smluv s firmami navázanými na politiky;
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
19 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 100,00 % z celkového počtu.
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa majetku a údržby Tachov s.r.o. | 20 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Tachov | 11 | 0 Kč |
| SCREENTECH s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| David Pešek | 1 | 0 Kč |
| Miloš Hataj | 1 | 0 Kč |
| Říha okna s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| 24094595 | 1 | 0 Kč |
| Správa majetku a údržby Tachov s.r.o. | 9 | 0 Kč |
| ČEZNET s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| PKV BUILD s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Diakonie ČCE - středisko Západní Čechy | 2 | 0 Kč |
| Marián Vujčík | 1 | 0 Kč |
| Mohamed Tattan | 1 | 0 Kč |
| Pavel Šebek | 1 | 0 Kč |
| Martin Karkoška | 1 | 0 Kč |
| Petr Lukeš | 1 | 0 Kč |
| Lenka Šídová | 1 | 0 Kč |
| Petra Vocilková | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
51 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 94,44 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Veřejné služby pro energie | 2 | 110 880 Kč |
| Energie | 1 | 92 928 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 0 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 0 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 0 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městské kulturní středisko Tachov | 2 | 110 880 Kč |
| Správa majetku a údržby Tachov s.r.o. | 50 | 100 000 Kč |
| Město Tachov | 1 | 92 928 Kč |
| Česká pošta, s.p. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
8 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 66,67 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 8,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Energie | 26 | 2 230 272 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 1 500 000 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 77 280 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 6 | 0 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 0 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Tachov | 1 | 1 500 000 Kč |
| Městské kulturní středisko Tachov | 2 | 77 280 Kč |
| Správa majetku a údržby Tachov s.r.o. | 7 | 0 Kč |
| innogy Energie, s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa majetku a údržby Tachov s.r.o. | 7 | 1 577 280 Kč |
| Město Tachov | 5 | 0 Kč |
| CETIN a.s. | 1 | 0 Kč |
| David Suchý s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| ČEZNET s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Viola Gurmán s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| UNIQA pojišťovna, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Hana Krajčovič | 1 | 0 Kč |
| Petra Vocilková | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 100,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Reklamní a marketingové služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městské kulturní středisko Tachov | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa majetku a údržby Tachov s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Veřejné služby pro energie | 73 | 4 515 840 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 79 070 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Generální finanční ředitelství | 1 | 79 070 Kč |
| Městské kulturní středisko Tachov | 1 | 0 Kč |
| Dům dětí a mládeže, Tachov, Školní 1638 | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa majetku a údržby Tachov s.r.o. | 3 | 79 070 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 80,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 537 240 Kč |
| Pojišťovací služby | 2 | 0 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Generální finanční ředitelství | 1 | 537 240 Kč |
| Městské kulturní středisko Tachov | 2 | 0 Kč |
| Správa majetku a údržby Tachov s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Generali Česká pojišťovna a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa majetku a údržby Tachov s.r.o. | 5 | 537 240 Kč |
| Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 25,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 195 | 73 426 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| CETIN a.s. | 1 | 26 717 Kč |
| Městské kulturní středisko Tachov | 2 | 24 000 Kč |
| Česká pošta, s.p. | 1 | 22 709 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa majetku a údržby Tachov s.r.o. | 4 | 73 426 Kč |
| Město Tachov | 2 | 49 426 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 80,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 25 | 13 303 224 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 0 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Generální finanční ředitelství | 1 | 409 464 Kč |
| Městské kulturní středisko Tachov | 2 | 0 Kč |
| Správa majetku a údržby Tachov s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa majetku a údržby Tachov s.r.o. | 5 | 409 464 Kč |
| Stavíme s.r.o. | 2 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
6 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 85,71 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pojišťovací služby | 1 | 93 695 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 217 | 0 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 0 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Generali Česká pojišťovna a.s. | 1 | 93 695 Kč |
| Městské kulturní středisko Tachov | 1 | 0 Kč |
| Správa majetku a údržby Tachov s.r.o. | 5 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa majetku a údržby Tachov s.r.o. | 7 | 93 695 Kč |
| SCREENTECH s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Kalora a.s. | 1 | 0 Kč |
| STAVEBNÍ PODNIK PLZEŇ s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Zdeněk Schoř | 2 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 40,00 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 20,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 171 | 5 587 433 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 73 665 Kč |
| Zajišťování služeb pro veřejnost | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa majetku a údržby Tachov s.r.o. | 4 | 3 689 753 Kč |
| Generali Česká pojišťovna a.s. | 1 | 73 665 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa majetku a údržby Tachov s.r.o. | 5 | 3 763 418 Kč |
| Kalora a.s. | 1 | 2 845 800 Kč |
| Stavíme s.r.o. | 1 | 843 953 Kč |
| SCREENTECH s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Zdeněk Schoř | 1 | 0 Kč |