Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 14.04.1998 |
| IČO | 25220560 |
| Datová schránka | 7zr5wfs |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 40 smluv za celkem 82 mil. Kč;
3 smlouvy mají zásadní nedostatek;
3 smlouvy jsou s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ministerstvo obrany | 1 | 4 235 329 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ŠIMÁČEK - STAVBY, spol. s r.o. | 1 | 4 235 329 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 11,11 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 11,11 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 11,11 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 5 | 8 504 629 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 2 | 2 004 033 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 216 000 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 179 669 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ministerstvo obrany | 4 | 7 537 967 Kč |
| Město Sušice | 3 | 3 150 364 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 216 000 Kč |
| Obec Předslav | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ŠIMÁČEK - STAVBY, spol. s r.o. | 9 | 10 904 331 Kč |
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 11,11 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 24 | 35 966 546 Kč |
| Stavebnictví | 6 | 19 373 873 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 12 | 2 483 419 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Sušice | 4 | 28 237 406 Kč |
| Ministerstvo obrany | 2 | 2 805 488 Kč |
| Obec Předslav | 1 | 1 261 282 Kč |
| Obec Hlohovčice | 1 | 991 883 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 107 419 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ŠIMÁČEK - STAVBY, spol. s r.o. | 9 | 33 403 477 Kč |
| Obec Hlohovčice | 1 | 991 883 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 217 386 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ministerstvo obrany | 2 | 4 031 830 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ŠIMÁČEK - STAVBY, spol. s r.o. | 2 | 4 031 830 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 1 983 572 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ministerstvo obrany | 2 | 1 983 572 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ŠIMÁČEK - STAVBY, spol. s r.o. | 2 | 1 983 572 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 4 665 092 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ministerstvo obrany | 2 | 4 665 092 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ŠIMÁČEK - STAVBY, spol. s r.o. | 2 | 4 665 092 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 384 598 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ministerstvo obrany | 1 | 281 748 Kč |
| Správa a údržba silnic Plzeňského kraje, příspěvková organizace | 1 | 102 850 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ŠIMÁČEK - STAVBY, spol. s r.o. | 2 | 384 598 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 12 960 142 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 102 850 Kč |
| Sociální péče | 1 | 67 766 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Předslav | 1 | 12 960 142 Kč |
| Správa a údržba silnic Plzeňského kraje, příspěvková organizace | 1 | 102 850 Kč |
| Městský ústav sociálních služeb Klatovy, příspěvková organizace | 1 | 67 766 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ŠIMÁČEK - STAVBY, spol. s r.o. | 3 | 13 130 758 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 12 | 1 234 321 Kč |
| Úklidové služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa a údržba silnic Plzeňského kraje, příspěvková organizace | 1 | 102 971 Kč |
| Technické služby města Klatov, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ŠIMÁČEK - STAVBY, spol. s r.o. | 2 | 102 971 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 14,29 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 5 | 7 738 597 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 648 864 Kč |
| Úklidové služby | 12 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ministerstvo obrany | 4 | 7 364 390 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 648 864 Kč |
| Dům dětí a mládeže, Klatovy, ul. 5. května 109 | 1 | 374 207 Kč |
| Technické služby města Klatov, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ŠIMÁČEK - STAVBY, spol. s r.o. | 7 | 8 387 461 Kč |