Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 15.06.2000 |
| IČO | 25246208 |
| Datová schránka | s6sq2wk |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 115 smluv za celkem 96 mil. Kč;
3 smlouvy mají zásadní nedostatek;
2 smlouvy jsou s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 8 854 469 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Aš | 4 | 15 054 644 Kč |
| CHEVAK Cheb, a.s. | 1 | 2 035 432 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ODEHNAL - STAVO s.r.o. | 5 | 17 090 076 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 11 | 5 757 579 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 85 973 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Aš | 10 | 5 662 142 Kč |
| Mateřská škola Aš, Nohova 2201, okres Cheb | 1 | 246 410 Kč |
| CHEVAK Cheb, a.s. | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ODEHNAL - STAVO s.r.o. | 13 | 5 908 552 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 8 | 5 889 759 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 10 | 736 838 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Aš | 11 | 3 628 799 Kč |
| CHEVAK Cheb, a.s. | 2 | 2 539 560 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ODEHNAL - STAVO s.r.o. | 13 | 6 168 359 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 6 | 4 265 082 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Aš | 8 | 4 437 582 Kč |
| Základní škola a mateřská škola Aš, Okružní 57, okres Cheb, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ODEHNAL - STAVO s.r.o. | 9 | 4 437 582 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 3 | 1 920 484 Kč |
| Poštovní a kurýrní služby | 1 | 297 538 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| CHEVAK Cheb, a.s. | 1 | 1 570 174 Kč |
| Základní škola Aš, Hlávkova 26, okres Cheb | 2 | 595 077 Kč |
| Město Aš | 2 | 350 310 Kč |
| Knihovna, Muzeum a Informační centrum Aš, příspěvková organizace | 1 | 98 671 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ODEHNAL - STAVO s.r.o. | 6 | 2 614 232 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 16,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 7 | 2 201 397 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 120 000 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 98 569 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Karlovarský kraj | 3 | 1 854 080 Kč |
| Město Aš | 2 | 363 054 Kč |
| CHEVAK Cheb, a.s. | 5 | 281 818 Kč |
| Domov pro seniory v Hranicích, příspěvková organizace | 1 | 120 000 Kč |
| Základní škola Aš, Hlávkova 26, okres Cheb | 1 | 119 457 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ODEHNAL - STAVO s.r.o. | 12 | 2 738 410 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 7 | 10 596 349 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TEBYT AŠ, s.r.o. | 1 | 4 653 805 Kč |
| Dětský domov Mariánské Lázně a Aš, příspěvková organizace | 2 | 3 160 808 Kč |
| Domov pro seniory v Hranicích, příspěvková organizace | 1 | 1 654 495 Kč |
| Město Aš | 3 | 653 054 Kč |
| Krajské ředitelství policie Karlovarského kraje | 1 | 521 406 Kč |
| Knihovna, Muzeum a Informační centrum Aš, příspěvková organizace | 1 | 98 671 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ODEHNAL - STAVO s.r.o. | 9 | 10 742 240 Kč |
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
3 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 16,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 10 | 10 087 024 Kč |
| Poštovní a kurýrní služby | 10 | 2 870 154 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 2 | 265 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Aš | 13 | 10 571 131 Kč |
| Základní škola Aš, Hlávkova 26, okres Cheb | 4 | 1 084 923 Kč |
| Domov pro seniory v Hranicích, příspěvková organizace | 1 | 120 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ODEHNAL - STAVO s.r.o. | 18 | 11 776 054 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 5,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 18 | 28 679 183 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Domov pro seniory v Hranicích, příspěvková organizace | 1 | 16 851 959 Kč |
| Město Aš | 12 | 8 806 657 Kč |
| Domov "Pata", příspěvková organizace | 2 | 1 886 704 Kč |
| TEBYT AŠ, s.r.o. | 2 | 1 105 028 Kč |
| Základní škola a mateřská škola Aš, Okružní 57, okres Cheb, příspěvková organizace | 3 | 248 946 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ODEHNAL - STAVO s.r.o. | 20 | 28 899 294 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 7 | 2 388 367 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Aš | 7 | 2 388 367 Kč |
| CHETES s.r.o. | 1 | 605 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ODEHNAL - STAVO s.r.o. | 8 | 2 993 367 Kč |