Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 06.11.1996 |
| IČO | 25259521 |
| Datová schránka | vezanyx |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 14 smluv za celkem 2 mil. Kč;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 366 521 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Rozvojový fond Pardubice a.s. | 2 | 366 521 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| VINPOL, s.r.o. | 2 | 366 521 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 163 594 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 1 | 124 849 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 109 384 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 75 020 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Rozvojový fond Pardubice a.s. | 3 | 285 118 Kč |
| Služby města Pardubic a.s. | 1 | 124 849 Kč |
| Městský obvod Pardubice IV | 1 | 62 879 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| VINPOL, s.r.o. | 5 | 472 846 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 20 | 1 654 810 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Pardubice | 2 | 182 466 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| VINPOL, s.r.o. | 2 | 182 466 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 1 | 175 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola Pardubice, Bratranců Veverkových 866 | 1 | 175 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| VINPOL, s.r.o. | 1 | 175 000 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 184 201 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Pardubice | 1 | 184 201 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| VINPOL, s.r.o. | 1 | 184 201 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 28 | 4 215 527 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 10 | 1 840 913 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Hlinsko | 1 | 241 657 Kč |
| Statutární město Pardubice | 1 | 183 102 Kč |
| Rozvojový fond Pardubice a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| VINPOL, s.r.o. | 3 | 424 759 Kč |