Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 14.04.1997 |
| IČO | 25268422 |
| Datová schránka | 4ivqemp |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 60 smluv za celkem 290 mil. Kč;
Jedna smlouvu má zásadní nedostatek;
4 smlouvy jsou s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Národní památkový ústav | 1 | 306 121 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| BÁČA, Polička s.r.o. | 1 | 306 121 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 3 395 214 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Římskokatolická farnost Luže | 2 | 3 395 214 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Římskokatolická farnost Luže | 2 | 3 395 214 Kč |
| BÁČA, Polička s.r.o. | 2 | 3 395 214 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 16,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 6 | 9 449 565 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Polička | 3 | 5 632 388 Kč |
| Národní památkový ústav | 2 | 2 042 449 Kč |
| Římskokatolická farnost Luže | 1 | 1 774 729 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| BÁČA, Polička s.r.o. | 6 | 9 449 565 Kč |
| Římskokatolická farnost Luže | 1 | 1 774 729 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 4 | 8 016 819 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Polička | 2 | 6 442 331 Kč |
| Římskokatolická farnost Luže | 2 | 1 574 488 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| BÁČA, Polička s.r.o. | 4 | 8 016 819 Kč |
| Římskokatolická farnost Luže | 2 | 1 574 488 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 7 | 52 631 672 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 137 791 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Chrudim | 4 | 25 665 374 Kč |
| Město Polička | 2 | 21 105 043 Kč |
| Město Hlinsko | 1 | 4 216 528 Kč |
| Římskokatolická farnost Luže | 1 | 1 782 518 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| BÁČA, Polička s.r.o. | 8 | 52 769 463 Kč |
| Římskokatolická farnost Luže | 1 | 1 782 518 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 7 | 26 551 307 Kč |
| Rekreační, kulturní akce | 1 | 77 538 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Chrudim | 2 | 14 900 481 Kč |
| Římskokatolická farnost Luže | 3 | 12 445 922 Kč |
| Město Litomyšl | 1 | 184 500 Kč |
| Regionální muzeum v Chrudimi | 1 | 107 436 Kč |
| Pardubický kraj | 2 | - 824 994 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| BÁČA, Polička s.r.o. | 9 | 26 813 345 Kč |
| Římskokatolická farnost Luže | 1 | 77 538 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 10,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 8 | 33 922 442 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 535 467 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Žamberk | 4 | 15 757 859 Kč |
| Pardubický kraj | 1 | 14 049 662 Kč |
| Národní památkový ústav | 1 | 3 496 854 Kč |
| Město Polička | 2 | 1 076 296 Kč |
| Dům s pečovatelskou službou "Penzion" Polička | 1 | 77 238 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| BÁČA, Polička s.r.o. | 10 | 34 457 909 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 5 | 12 923 835 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Národní památkový ústav | 1 | 6 184 168 Kč |
| Pardubický kraj | 1 | 4 093 130 Kč |
| Gymnázium, Polička, nábřeží Svobody 306 | 2 | 2 307 754 Kč |
| Město Šternberk | 1 | 394 126 Kč |
| Masarykova základní škola Polička | 1 | 338 783 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| BÁČA, Polička s.r.o. | 6 | 13 317 961 Kč |
| Masarykova základní škola Polička | 1 | 338 783 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 12 727 811 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Národní památkový ústav | 2 | 12 727 811 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| BÁČA, Polička s.r.o. | 2 | 12 727 811 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 16,67 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 16,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 6 | 39 578 586 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Šternberk | 2 | 20 331 438 Kč |
| České vysoké učení technické v Praze | 2 | 12 045 579 Kč |
| Národní památkový ústav | 1 | 6 306 749 Kč |
| Správa a údržba silnic Pardubického kraje | 1 | 894 820 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| BÁČA, Polička s.r.o. | 6 | 39 578 586 Kč |