Soukromá firma. Akciová společnost.
| Založeno | 12.01.1998 |
| IČO | 25282069 |
| Datová schránka | t9jf8wy |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 108 smluv za celkem 18 mil. Kč;
Jedna smlouvu má zásadní nedostatek;
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 12,50 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 8 | 1 853 515 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SELVAS, akciová společnost | 8 | 1 853 515 Kč |
| První soukromé jazykové gymnázium Hradec Králové spol. s r.o. | 1 | 30 000 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 7 | 1 189 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SELVAS, akciová společnost | 8 | 1 189 000 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 22 | 4 568 925 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 116 160 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SELVAS, akciová společnost | 23 | 4 685 085 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 20,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 7 | 1 384 244 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 247 476 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 234 468 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SELVAS, akciová společnost | 10 | 2 086 688 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 17,65 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 5,88 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 17 | 2 273 815 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SELVAS, akciová společnost | 17 | 2 273 815 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 28,57 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 4 | 1 006 650 Kč |
| Školení a kurzy | 2 | 0 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SELVAS, akciová společnost | 7 | 1 006 650 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 25,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nábor zaměstnanců | 11 | 580 800 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 3 | 552 312 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola a Mateřská škola Antonína Čermáka, Praha 6 | 2 | 418 312 Kč |
| Česká zemědělská univerzita v Praze | 1 | 134 000 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SELVAS, akciová společnost | 4 | 552 312 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 11,11 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 9 | 1 329 165 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SELVAS, akciová společnost | 9 | 1 329 165 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 18,18 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 9 | 1 528 240 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 90 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SELVAS, akciová společnost | 11 | 1 725 240 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 21 | 1 835 790 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 6 | 915 225 Kč |
| Mobily, smart zařízení | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Gymnázium J. K. Tyla, Hradec Králové, Tylovo nábř. 682 | 3 | 535 000 Kč |
| Základní škola a Mateřská škola Emy Destinnové, Praha 6, náměstí Svobody 3/930 | 1 | 246 225 Kč |
| Základní škola a Mateřská škola Antonína Čermáka, Praha 6 | 1 | 148 410 Kč |
| Česká zemědělská univerzita v Praze | 1 | 134 000 Kč |
| Vyšší odborná škola sociální a Střední pedagogická škola, Prachatice, Zahradní 249 | 3 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SELVAS, akciová společnost | 9 | 1 063 635 Kč |