Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 01.01.1999 |
| IČO | 25298119 |
| Datová schránka | kszcyks |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 10 smluv za celkem 1 mil. Kč;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sítě a přenos dat | 1 | 288 198 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Střední škola zemědělská a potravinářská, Klatovy, Národních mučedníků 141 | 2 | 440 445 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| CompAct IT s.r.o. | 2 | 440 445 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Služby závodních jídelen | 1 | 60 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Střední škola zemědělská a potravinářská, Klatovy, Národních mučedníků 141 | 1 | 60 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| CompAct IT s.r.o. | 1 | 60 000 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sítě a přenos dat | 5 | 1 257 332 Kč |
| Poštovní a kurýrní služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Střední škola zemědělská a potravinářská, Klatovy, Národních mučedníků 141 | 2 | 213 719 Kč |
| Česká pošta, s.p. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| CompAct IT s.r.o. | 3 | 213 719 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT | 1 | 179 721 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Střední škola zemědělská a potravinářská, Klatovy, Národních mučedníků 141 | 1 | 179 721 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| CompAct IT s.r.o. | 2 | 179 721 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 7 260 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Střední škola zemědělská a potravinářská, Klatovy, Národních mučedníků 141 | 1 | 7 260 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| CompAct IT s.r.o. | 1 | 7 260 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Právní služby | 1 | 106 855 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Střední škola zemědělská a potravinářská, Klatovy, Národních mučedníků 141 | 1 | 106 855 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| CompAct IT s.r.o. | 1 | 106 855 Kč |
| Střední škola zemědělská a potravinářská, Klatovy, Národních mučedníků 141 | 1 | 106 855 Kč |