Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 18.09.1996 |
| IČO | 25311638 |
| Datová schránka | 76bi9a4 |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 17 smluv za celkem 3 mil. Kč;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 713 043 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně | 2 | 789 757 Kč |
| město Otrokovice | 1 | 65 478 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| LUCO klima s.r.o. | 3 | 855 235 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Kancelářské a domácí spotřebiče (klimatizace, myčka, lednička, sporák, …) | 2 | 378 536 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Muzeum Kroměřížska, příspěvková organizace | 1 | 302 258 Kč |
| město Otrokovice | 2 | 137 921 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| LUCO klima s.r.o. | 3 | 440 179 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 80 500 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 73 406 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Otrokovice, příspěvková organizace | 2 | 153 906 Kč |
| město Otrokovice | 1 | 60 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| LUCO klima s.r.o. | 3 | 213 906 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Úklidové služby | 1 | 230 965 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ústav fyziky materiálů AV ČR, v. v. i. | 1 | 230 965 Kč |
| město Otrokovice | 1 | 137 887 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| LUCO klima s.r.o. | 2 | 368 852 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Kancelářské a domácí spotřebiče (klimatizace, myčka, lednička, sporák, …) | 9 | 1 606 173 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TEHOS s.r.o. | 1 | 92 028 Kč |
| město Otrokovice | 1 | 62 200 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| LUCO klima s.r.o. | 2 | 154 228 Kč |
| TEHOS s.r.o. | 1 | 92 028 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 133 234 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Muzeum Kroměřížska, příspěvková organizace | 1 | 133 234 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| LUCO klima s.r.o. | 1 | 133 234 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 695 928 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Výzkumný ústav lesního hospodářství a myslivosti, v. v. i. | 1 | 695 928 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| LUCO klima s.r.o. | 1 | 695 928 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 72 853 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Zlín | 1 | 72 853 Kč |
| Valašskokloboucké služby s.r.o. | 1 | 62 276 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| LUCO klima s.r.o. | 2 | 135 129 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 21 | 6 881 782 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 188 019 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Úřad práce České republiky | 1 | 188 019 Kč |
| Výzkumný ústav lesního hospodářství a myslivosti, v. v. i. | 1 | 127 924 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| LUCO klima s.r.o. | 2 | 315 943 Kč |