Soukromá firma. Akciová společnost.
| Založeno | 02.12.1996 |
| IČO | 25319141 |
| Datová schránka | s2if2dr |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 91 smluv za celkem 222 mil. Kč;
Jednu smlouva je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Odborný léčebný ústav Paseka, příspěvková organizace | 1 | 32 839 814 Kč |
| Bohumínská městská nemocnice, a.s. | 1 | 4 356 000 Kč |
| Střední škola, Bohumín, příspěvková organizace | 1 | 124 500 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Repharm a.s. | 3 | 37 320 314 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 16,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 828 231 Kč |
| Dary a dotace | 2 | 61 270 Kč |
| Leciva | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Moravskoslezská nemocnice Krnov, příspěvková organizace | 3 | 828 231 Kč |
| Střední škola, Bohumín, příspěvková organizace | 1 | 94 800 Kč |
| Středisko sociálních služeb města Frýdlant nad Ostravicí | 1 | 61 270 Kč |
| Bohumínská městská nemocnice, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Repharm a.s. | 6 | 984 301 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Leciva | 4 | 24 453 464 Kč |
| Dary a dotace | 3 | 68 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Odborný léčebný ústav Paseka, příspěvková organizace | 1 | 24 200 000 Kč |
| Fakultní nemocnice Brno | 1 | 104 243 Kč |
| Fakultní nemocnice Královské Vinohrady | 1 | 74 753 Kč |
| Fakultní nemocnice Olomouc | 1 | 74 468 Kč |
| Středisko sociálních služeb města Frýdlant nad Ostravicí | 1 | 68 000 Kč |
| Krajská nemocnice T. Bati, a. s. | 1 | 38 341 Kč |
| Bohumínská městská nemocnice, a.s. | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Repharm a.s. | 8 | 24 559 805 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 12,50 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Leciva | 3 | 367 054 Kč |
| Rekreační, kulturní akce | 1 | 154 000 Kč |
| Dary a dotace | 2 | 75 000 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 70 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Fakultní nemocnice Ostrava | 2 | 203 420 Kč |
| Fakultní Thomayerova nemocnice | 1 | 163 634 Kč |
| Střední škola, Bohumín, příspěvková organizace | 1 | 154 000 Kč |
| Základní škola Šumperk, Dr. E. Beneše 1 | 2 | 134 000 Kč |
| Středisko sociálních služeb města Frýdlant nad Ostravicí | 1 | 75 000 Kč |
| Bohumínská městská nemocnice, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Repharm a.s. | 8 | 730 054 Kč |
| Bohumínská městská nemocnice, a.s. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 15,38 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Leciva | 5 | 57 503 937 Kč |
| Školení a kurzy | 3 | 208 435 Kč |
| Dary a dotace | 2 | 105 000 Kč |
| Pitná voda, nápoje, tabák atd. | 1 | 60 500 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Psychiatrická léčebna Šternberk | 1 | 57 200 000 Kč |
| Střední škola, Bohumín, příspěvková organizace | 1 | 164 000 Kč |
| Fakultní nemocnice Olomouc | 1 | 158 478 Kč |
| Fakultní nemocnice Hradec Králové | 1 | 141 885 Kč |
| Základní škola Šumperk, Dr. E. Beneše 1 | 2 | 127 000 Kč |
| Středisko sociálních služeb města Frýdlant nad Ostravicí | 1 | 85 000 Kč |
| Základní škola a Mateřská škola Bohumín Čs. armády 1026 okres Karviná, příspěvková organizace | 1 | 81 435 Kč |
| Zdravotní ústav se sídlem v Ostravě | 1 | 60 500 Kč |
| Odborný léčebný ústav Paseka, příspěvková organizace | 2 | 20 000 Kč |
| Krajská nemocnice T. Bati, a. s. | 1 | 3 574 Kč |
| Bohumínská městská nemocnice, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Repharm a.s. | 13 | 58 041 872 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
16 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 76,19 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Leciva | 15 | 157 306 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 96 606 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 62 000 Kč |
| Zdravotnický materiál | 1 | 9 903 Kč |
| Zdravotnictví | 1 | 0 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Střední škola, Bohumín, příspěvková organizace | 1 | 164 000 Kč |
| Fakultní nemocnice Olomouc | 1 | 157 306 Kč |
| Město Nový Jičín | 1 | 96 606 Kč |
| Základní škola Šumperk, Dr. E. Beneše 1 | 1 | 62 000 Kč |
| Město Hodonín | 1 | 9 903 Kč |
| Státní ústav pro kontrolu léčiv | 1 | 0 Kč |
| Fakultní Thomayerova nemocnice | 14 | 0 Kč |
| Bohumínská městská nemocnice, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Repharm a.s. | 21 | 489 815 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 28,57 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Leciva | 2 | 12 686 232 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 290 000 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 81 435 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 0 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Odborný léčebný ústav Paseka, příspěvková organizace | 1 | 12 619 065 Kč |
| Bílovecká nemocnice, a.s. | 1 | 290 000 Kč |
| Střední škola, Bohumín, příspěvková organizace | 1 | 160 000 Kč |
| Základní škola a Mateřská škola Bohumín Čs. armády 1026 okres Karviná, příspěvková organizace | 1 | 81 435 Kč |
| Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně | 1 | 67 167 Kč |
| Město Valašské Meziříčí | 1 | 0 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Repharm a.s. | 7 | 13 217 667 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 28,57 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Leciva | 40 410 | 87 511 833 118 Kč |
| Telekomunikační služby | 1 | 667 920 Kč |
| Dary a dotace | 2 | 387 200 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 29 500 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Bílovecká nemocnice, a.s. | 3 | 1 787 200 Kč |
| OVANET a.s. | 1 | 667 920 Kč |
| Střední škola, Bohumín, příspěvková organizace | 1 | 76 000 Kč |
| Základní škola Šumperk, Dr. E. Beneše 1 | 1 | 29 500 Kč |
| Bohumínská městská nemocnice, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Repharm a.s. | 7 | 2 560 620 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
5 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 45,45 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Leciva | 7 | 79 764 288 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 26 | 7 109 836 Kč |
| Školení a kurzy | 36 | 2 256 850 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 320 000 Kč |
| Zdravotnictví | 6 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Psychiatrická léčebna Šternberk | 1 | 51 750 000 Kč |
| Odborný léčebný ústav Paseka, příspěvková organizace | 1 | 27 830 000 Kč |
| Střední škola hotelnictví a služeb a Vyšší odborná škola, Opava, příspěvková organizace | 1 | 2 485 649 Kč |
| Bílovecká nemocnice, a.s. | 1 | 320 000 Kč |
| ViaPharma s.r.o. | 3 | 184 288 Kč |
| Státní ústav pro kontrolu léčiv | 1 | 0 Kč |
| Institut postgraduálního vzdělávání ve zdravotnictví | 1 | 0 Kč |
| Rehabilitační ústav Hrabyně | 1 | 0 Kč |
| Bohumínská městská nemocnice, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Repharm a.s. | 11 | 82 569 937 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 25,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 71 | 6 852 350 Kč |
| Telekomunikační služby | 6 | 3 913 140 Kč |
| Rekreační, kulturní akce | 6 | 834 251 Kč |
| Leciva | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| OVANET a.s. | 1 | 573 540 Kč |
| Bílovecká nemocnice, a.s. | 1 | 320 000 Kč |
| Sportovní a rekreační zařízení města Ostravy, s.r.o. | 1 | 64 251 Kč |
| Rehabilitační ústav Hrabyně | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Repharm a.s. | 4 | 957 791 Kč |