Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 18.07.1997 |
| IČO | 25345168 |
| Datová schránka | 6btisbr |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 61 smluv za celkem 173 mil. Kč;
Jedna smlouvu má zásadní nedostatek;
6 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa a údržba silnic Zlínska, s.r.o. | 1 | 1 206 322 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| LISONĚK, s.r.o. | 1 | 1 206 322 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 16,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 4 | 3 471 830 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Uherskohradišťská nemocnice a.s. | 2 | 7 238 370 Kč |
| Městská nemocnice s poliklinikou Uh. Brod, s.r.o. | 2 | 5 600 133 Kč |
| SOCIÁLNÍ SLUŽBY UHERSKÝ BROD, příspěvková organizace | 1 | 614 332 Kč |
| Správa a údržba silnic Zlínska, s.r.o. | 1 | 112 599 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| LISONĚK, s.r.o. | 6 | 13 565 434 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 6 | 18 320 493 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa a údržba silnic Zlínska, s.r.o. | 3 | 9 944 416 Kč |
| Uherskohradišťská nemocnice a.s. | 2 | 8 295 528 Kč |
| Střední odborné učiliště Uherský Brod | 1 | 80 549 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| LISONĚK, s.r.o. | 6 | 18 320 493 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 4 | 15 281 152 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Uherskohradišťská nemocnice a.s. | 2 | 12 869 203 Kč |
| Správa a údržba silnic Zlínska, s.r.o. | 1 | 2 344 441 Kč |
| Střední odborné učiliště Uherský Brod | 1 | 67 508 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| LISONĚK, s.r.o. | 4 | 15 281 152 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 16,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 5 | 13 348 585 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Střední průmyslová škola a Obchodní akademie Uherský Brod | 4 | 7 639 307 Kč |
| Uherskohradišťská nemocnice a.s. | 1 | 5 709 279 Kč |
| Střední odborné učiliště Uherský Brod | 1 | 88 524 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| LISONĚK, s.r.o. | 6 | 13 437 109 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 6 | 13 253 066 Kč |
| Práce při dokončování budov | 1 | 1 562 847 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Uherskohradišťská nemocnice a.s. | 2 | 10 695 348 Kč |
| Městská nemocnice s poliklinikou Uh. Brod, s.r.o. | 2 | 2 934 122 Kč |
| Střední škola - Centrum odborné přípravy technické Uherský Brod | 2 | 866 705 Kč |
| Technické služby Luhačovice, příspěvková organizace | 1 | 319 738 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| LISONĚK, s.r.o. | 7 | 14 815 914 Kč |
| Střední škola - Centrum odborné přípravy technické Uherský Brod | 2 | 866 705 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 7 | 47 423 989 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 328 144 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská nemocnice s poliklinikou Uh. Brod, s.r.o. | 4 | 35 554 611 Kč |
| Uherskohradišťská nemocnice a.s. | 4 | 12 197 522 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| LISONĚK, s.r.o. | 8 | 47 752 133 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 692 559 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Uherskohradišťská nemocnice a.s. | 1 | 450 874 Kč |
| Povodí Moravy, s.p. | 1 | 241 685 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| LISONĚK, s.r.o. | 2 | 692 559 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 3 | 4 326 955 Kč |
| Výstavba vodních děl | 1 | 226 258 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Uherskohradišťská nemocnice a.s. | 1 | 2 637 800 Kč |
| Město Luhačovice | 2 | 1 689 155 Kč |
| Povodí Moravy, s.p. | 1 | 226 258 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| LISONĚK, s.r.o. | 4 | 4 553 213 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 7,14 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 7,14 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 13 | 38 307 272 Kč |
| Výstavba vodních děl | 17 | 3 750 878 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Luhačovice | 1 | 15 969 008 Kč |
| Střední škola - Centrum odborné přípravy technické Uherský Brod | 5 | 10 851 690 Kč |
| Město Uherský Brod | 3 | 6 757 995 Kč |
| Uherskohradišťská nemocnice a.s. | 3 | 4 554 884 Kč |
| Povodí Moravy, s.p. | 2 | 304 447 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| LISONĚK, s.r.o. | 14 | 38 438 024 Kč |
| Střední škola - Centrum odborné přípravy technické Uherský Brod | 5 | 10 851 690 Kč |