Smlouvy Dotace Platy Úřady Zakázky ▶ PastVina
❤ Podpořte nás Přihlásit se Registrace

ATIS a.s. - Registr smluv

Soukromá firma. Akciová společnost. Řídí jeden podřízený subjekt.

Založeno 11.06.1996
IČO 25351117
Datová schránka 76dcxha

Hlídání nových smluv, zakázek, dotací a dalšího

Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.

Upozornit u ATIS a.s. Upozornit u subjektu + v jedné dceřiné společnosti

Data firem nám poskytuje SalesKit.
Moc děkujeme

Souhrnné statistiky pro ATIS a.s.

Všechny smlouvy: 31 smluv za celkem 3 mil. Kč;





Statistiky registru smluv pro subjekt v 2026

  • 0 smluv za celkem 0 Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu.
Statistiky pro subjekt a všechny dceřiné společnosti
  • 0 smluv za celkem 0 Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2026

Statistika odběratelů subjektu v 2026

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Základní škola, Praha 10, U Roháčových kasáren 1381/19, příspěvková organizace1255 000 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2026

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
ATIS a.s.1255 000 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2025

  • 1 smlouva za celkem 197 676 Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu.
Statistiky pro subjekt a všechny dceřiné společnosti
  • 1 smlouva za celkem 197 676 Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2025

Oblasti uzavřených smluv v 2025

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby1197 676 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2025

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Základní škola, Praha 10, U Roháčových kasáren 1381/19, příspěvková organizace1197 676 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2025

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
ATIS a.s.1197 676 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2024

  • 3 smlouvy za celkem 622 164 Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu.
Statistiky pro subjekt a všechny dceřiné společnosti
  • 3 smlouvy za celkem 622 164 Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2024

Oblasti uzavřených smluv v 2024

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby3622 164 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2024

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
CASCADE servisní s. r. o.2465 464 Kč
Základní škola, Praha 10, U Roháčových kasáren 1381/19, příspěvková organizace1156 700 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2024

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
ATIS a.s.3622 164 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2023

  • 5 smluv za celkem 870 773 Kč.
  • Celkem 40,0 % smluv má skrytou cenu.
Statistiky pro subjekt a všechny dceřiné společnosti
  • 5 smluv za celkem 870 773 Kč.
  • Celkem 40,0 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2023

Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko, celkem 2 smlouvy bez uvedené ceny. Tj. 40,00 % z celkového počtu.

Oblasti uzavřených smluv v 2023

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby3609 135 Kč
Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové)10 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2023

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
CASCADE servisní s. r. o.2617 903 Kč
Základní umělecká škola Pavla Josefa Vejvanovského, Hlučín, příspěvková organizace1252 870 Kč
Horské lázně Karlova Studánka, státní podnik10 Kč
Černá louka s.r.o.10 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2023

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
ATIS a.s.5870 773 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2022

  • 5 smluv za celkem 960 000 Kč.
  • Celkem 40,0 % smluv má skrytou cenu.
Statistiky pro subjekt a všechny dceřiné společnosti
  • 5 smluv za celkem 960 000 Kč.
  • Celkem 40,0 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2022

Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko, celkem 2 smlouvy bez uvedené ceny. Tj. 40,00 % z celkového počtu.

Oblasti uzavřených smluv v 2022

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby4960 000 Kč
Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové)10 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2022

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
CASCADE servisní s. r. o.3960 000 Kč
Státní léčebné lázně Janské Lázně, státní podnik10 Kč
Černá louka s.r.o.10 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2022

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
ATIS a.s.5960 000 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2021

  • 3 smlouvy za celkem 0 Kč.
  • Celkem 66,7 % smluv má skrytou cenu.
Statistiky pro subjekt a všechny dceřiné společnosti
  • 3 smlouvy za celkem 0 Kč.
  • Celkem 66,7 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2021

Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko, celkem 2 smlouvy bez uvedené ceny. Tj. 66,67 % z celkového počtu.

Oblasti uzavřených smluv v 2021

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Nábor zaměstnanců10 Kč
Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové)10 Kč
Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby10 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2021

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Státní léčebné lázně Janské Lázně, státní podnik10 Kč
Černá louka s.r.o.10 Kč
Úřad práce České republiky10 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2021

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
ATIS a.s.30 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2020

  • 5 smluv za celkem 117 920 Kč.
  • Celkem 40,0 % smluv má skrytou cenu.
Statistiky pro subjekt a všechny dceřiné společnosti
  • 5 smluv za celkem 117 920 Kč.
  • Celkem 40,0 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2020

Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko, celkem 2 smlouvy bez uvedené ceny. Tj. 40,00 % z celkového počtu.

Oblasti uzavřených smluv v 2020

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové)157 420 Kč
Nábor zaměstnanců20 Kč
Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby10 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2020

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Moravian-Silesian Tourism, s.r.o.160 500 Kč
Střední odborná škola, Bruntál, příspěvková organizace157 420 Kč
Státní léčebné lázně Janské Lázně, státní podnik10 Kč
Úřad práce České republiky20 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2020

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
ATIS a.s.5117 920 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2019

  • 3 smlouvy za celkem 0 Kč.
  • Celkem 100,0 % smluv má skrytou cenu.
Statistiky pro subjekt a všechny dceřiné společnosti
  • 3 smlouvy za celkem 0 Kč.
  • Celkem 100,0 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2019

Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko, celkem 3 smlouvy bez uvedené ceny. Tj. 100,00 % z celkového počtu.

Oblasti uzavřených smluv v 2019

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové)17229 680 Kč
Bankovní služby a poplatky10 Kč
Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby10 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2019

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Státní léčebné lázně Janské Lázně, státní podnik10 Kč
Horské lázně Karlova Studánka, státní podnik10 Kč
Černá louka s.r.o.10 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2019

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
ATIS a.s.30 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2018

  • 2 smlouvy za celkem 104 680 Kč.
  • Celkem 50,0 % smluv má skrytou cenu.
Statistiky pro subjekt a všechny dceřiné společnosti
  • 2 smlouvy za celkem 104 680 Kč.
  • Celkem 50,0 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2018

Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko, celkem Jedna smlouva bez uvedené ceny. Tj. 50,00 % z celkového počtu.

Oblasti uzavřených smluv v 2018

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby2104 680 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2018

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Odborné učiliště a Praktická škola, Mohelnice, Vodní 271104 680 Kč
Státní léčebné lázně Janské Lázně, státní podnik10 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2018

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
ATIS a.s.2104 680 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2017

  • 3 smlouvy za celkem 340 146 Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu.
Statistiky pro subjekt a všechny dceřiné společnosti
  • 3 smlouvy za celkem 340 146 Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2017

Oblasti uzavřených smluv v 2017

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby6510 083 520 Kč
Reklamní a marketingové služby1126 445 Kč
Nábor zaměstnanců13104 801 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2017

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Česká centrála cestovního ruchu - CzechTourism1126 445 Kč
Nemocnice Na Homolce1108 900 Kč
Úřad práce České republiky1104 801 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2017

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
ATIS a.s.3340 146 Kč



}