Firma (spolu)vlastněná státem či samosprávou. Akciová společnost. Řídí jednu podřízenou organizaci.
| Založeno | 11.12.1996 |
| IČO | 25361180 |
| Datová schránka | fcegr93 |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této státní organizace.
Všechny smlouvy: 198 smluv za celkem 136 mil. Kč;
12 smluv má zásadní nedostatek;
3,5 % smluv s firmami navázanými na politiky;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Odpady | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Jablunkov | 7 | 1 934 525 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TS-technické služby, a.s. | 7 | 1 934 525 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 3,13 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
7 smluv
se zásadními nedostatky.
Tj. 21,88 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Doprava a poštovní služby | 2 | 2 656 972 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 13 | 1 037 808 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 1 | 913 554 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 3 | 609 130 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 252 390 Kč |
| Zemědělství | 1 | 147 698 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 1 | 96 997 Kč |
| Energie | 2 | 0 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 0 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 0 Kč |
| Odpady | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TS-technické služby, a.s. | 4 | 5 336 714 Kč |
| Město Jablunkov | 18 | 1 695 194 Kč |
| Mateřská škola Jablunkov, Školní 800, příspěvková organizace | 10 | 700 819 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TS-technické služby, a.s. | 32 | 7 732 727 Kč |
| SG Equipment Finance Czech Republic s.r.o. | 2 | 2 679 742 Kč |
| I-TEC Czech, spol. s r.o. | 1 | 1 568 577 Kč |
| HMF - CZ s.r.o. | 1 | 1 088 395 Kč |
| Mateřská škola Jablunkov, Školní 800, příspěvková organizace | 10 | 700 819 Kč |
| Obec Mosty u Jablunkova | 1 | 0 Kč |
| Obec Písečná | 1 | 0 Kč |
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 2,94 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Energie | 4 | 29 526 000 Kč |
| Pojišťovací služby | 2 | 3 223 105 Kč |
| Zemědělství | 4 | 1 164 430 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 8 | 900 412 Kč |
| Osobní vozidla | 1 | 726 000 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 623 544 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 258 386 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 2 | 0 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 0 Kč |
| Odpady | 2 | 0 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 0 Kč |
| Technické služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TS-technické služby, a.s. | 9 | 33 515 852 Kč |
| Město Jablunkov | 24 | 3 449 646 Kč |
| Generali Česká pojišťovna a.s. | 1 | 188 379 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TS-technické služby, a.s. | 34 | 37 153 877 Kč |
| innogy Energie, s.r.o. | 1 | 29 526 000 Kč |
| SG Equipment Finance Czech Republic s.r.o. | 1 | 3 034 726 Kč |
| RONYTRANS, s.r.o. | 1 | 726 000 Kč |
| AGROTEC a.s. | 1 | 121 000 Kč |
| Dominik Bartek | 1 | 108 126 Kč |
| Obec Písek | 1 | 0 Kč |
| IN ENERGIE s.r.o. | 3 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 6,45 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 3,23 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Energie | 2 | 22 552 000 Kč |
| Zemědělství | 42 | 10 204 614 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 1 | 5 458 310 Kč |
| Odpady | 1 | 1 207 096 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 8 | 883 675 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 766 166 Kč |
| Osobní vozidla | 1 | 603 700 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 302 500 Kč |
| Úklidové služby | 1 | 117 225 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 2 | 0 Kč |
| Sport a sportoviště | 1 | 0 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 0 Kč |
| Technické služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TS-technické služby, a.s. | 7 | 30 119 329 Kč |
| Město Jablunkov | 14 | 1 597 535 Kč |
| Úřad práce České republiky | 8 | 883 675 Kč |
| Sanatorium Jablunkov, a.s. | 1 | 766 166 Kč |
| Zdravotní ústav se sídlem v Ostravě | 1 | 302 500 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TS-technické služby, a.s. | 31 | 33 669 205 Kč |
| innogy Energie, s.r.o. | 2 | 22 552 000 Kč |
| Zoeller Systems s.r.o. | 1 | 5 458 310 Kč |
| HMF - CZ s.r.o. | 1 | 1 207 096 Kč |
| AF CENTRUM, s. r. o. | 1 | 603 700 Kč |
| Dominik Bartek | 1 | 298 223 Kč |
| Školící a Výcvikové Centrum Asklépios z.s. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 8,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nábor zaměstnanců | 9 | 982 520 Kč |
| Odpady | 1 | 116 136 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 46 485 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Úřad práce České republiky | 10 | 1 098 656 Kč |
| Město Jablunkov | 1 | 46 485 Kč |
| Česká pošta, s.p. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TS-technické služby, a.s. | 12 | 1 145 140 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 18,18 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 43 | 8 631 758 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 8 | 1 107 150 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Úřad práce České republiky | 8 | 1 107 150 Kč |
| TS-technické služby, a.s. | 1 | 441 650 Kč |
| Město Jablunkov | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TS-technické služby, a.s. | 11 | 1 548 800 Kč |
| MITRENGA a.s. | 1 | 441 650 Kč |
| 1. FK Spartak Jablunkov, z.s. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 7,69 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 7,69 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Bankovní služby a poplatky | 1 | 4 035 229 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 8 | 1 214 293 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 680 000 Kč |
| Technické služby | 15 | 326 700 Kč |
| Odpady | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TS-technické služby, a.s. | 2 | 4 361 929 Kč |
| Úřad práce České republiky | 8 | 1 214 293 Kč |
| Město Jablunkov | 2 | 680 000 Kč |
| OZO Ostrava s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SG Equipment Finance Czech Republic s.r.o. | 1 | 4 035 229 Kč |
| TS-technické služby, a.s. | 11 | 1 894 293 Kč |
| Školící a Výcvikové Centrum Asklépios z.s. | 1 | 326 700 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 3,70 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Doprava a poštovní služby | 22 | 60 842 203 Kč |
| Pojišťovací služby | 17 | 26 992 839 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 4 | 16 140 916 Kč |
| Odpady | 50 | 9 820 578 Kč |
| Osobní vozidla | 15 | 9 624 190 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 12 | 4 716 078 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 1 640 216 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 801 686 Kč |
| Vozidla silniční údržby a příslušenství | 1 | 409 464 Kč |
| Služby závodních jídelen | 1 | 70 000 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TS-technické služby, a.s. | 12 | 27 531 174 Kč |
| Úřad práce České republiky | 12 | 4 716 078 Kč |
| Město Jablunkov | 2 | 801 686 Kč |
| Střední škola, Jablunkov, příspěvková organizace | 1 | 70 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SG Equipment Finance Czech Republic s.r.o. | 5 | 20 176 145 Kč |
| TS-technické služby, a.s. | 19 | 10 697 242 Kč |
| KOBIT, spol. s r.o. | 1 | 4 035 229 Kč |
| SALU Systems, s.r.o. | 1 | 1 640 216 Kč |
| JRK Česká republika s.r.o. | 1 | 557 955 Kč |
| CONTENUR Česká republika s.r.o. | 1 | 409 464 Kč |
| Autoset Centrum ČR plus s.r.o. | 1 | 316 290 Kč |
| RCI Financial Services, s.r.o. | 1 | 289 045 Kč |
| Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group | 1 | 106 831 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 5,56 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 5,56 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Energie | 57 | 365 635 000 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 43 | 149 079 890 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 66 | 5 721 216 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 7 | 3 121 800 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 1 118 052 Kč |
| Služby závodních jídelen | 8 | 754 000 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 1 | 200 000 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 0 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Úřad práce České republiky | 7 | 3 121 800 Kč |
| TS-technické služby, a.s. | 3 | 2 716 450 Kč |
| Město Jablunkov | 6 | 1 778 426 Kč |
| Střední škola, Jablunkov, příspěvková organizace | 1 | 264 000 Kč |
| Dům dětí a mládeže, Jablunkov, Dukelská 145, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TS-technické služby, a.s. | 18 | 7 880 676 Kč |
| Komerční banka, a.s. | 1 | 1 452 000 Kč |
| ČEZ ESCO, a.s. | 1 | 1 089 000 Kč |
| 1. FK Spartak Jablunkov, z.s. | 1 | 175 450 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 10,00 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 10,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nábor zaměstnanců | 368 | 85 721 362 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 50 | 11 481 509 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 15 | 1 700 000 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 932 185 Kč |
| Stavební úpravy pro železnici | 1 | 907 380 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 220 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Úřad práce České republiky | 4 | 1 542 750 Kč |
| Město Jablunkov | 3 | 1 082 000 Kč |
| TS-technické služby, a.s. | 2 | 1 057 565 Kč |
| Střední škola, Jablunkov, příspěvková organizace | 1 | 220 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TS-technické služby, a.s. | 8 | 2 844 750 Kč |
| AK plus Novostav, s.r.o. | 1 | 907 380 Kč |
| AWT Rekultivace a.s. | 1 | 150 185 Kč |