Firma (spolu)vlastněná státem či samosprávou. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 28.07.1997 |
| IČO | 25378082 |
| Datová schránka | 38mtyw7 |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této státní organizace.
Všechny smlouvy: 21 smluv za celkem 2 mil. Kč;
Jedna smlouvu má zásadní nedostatek;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 3 | 394 980 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Slezské gymnázium, Opava, příspěvková organizace | 1 | 162 900 Kč |
| Gymnázium a obchodní akademie Bučovice, příspěvková organizace | 1 | 139 920 Kč |
| Základní škola a mateřská škola Ostrava, Ostrčilova 10, příspěvková organizace | 1 | 93 280 Kč |
| Střední škola polytechnická Vyškov, příspěvková organizace | 1 | 92 160 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ski areál Myšák s.r.o. | 4 | 488 260 Kč |
| Slezské gymnázium, Opava, příspěvková organizace | 1 | 162 900 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 4 | 470 650 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 60 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Slezské gymnázium, Opava, příspěvková organizace | 1 | 154 880 Kč |
| Gymnázium a obchodní akademie Bučovice, příspěvková organizace | 1 | 133 940 Kč |
| Střední škola polytechnická Vyškov, příspěvková organizace | 1 | 101 270 Kč |
| Základní škola, Ostrava-Poruba, J. Valčíka 4411, příspěvková organizace | 1 | 80 560 Kč |
| Základní škola a mateřská škola Ostrava, Ostrčilova 10, příspěvková organizace | 1 | 60 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ski areál Myšák s.r.o. | 5 | 530 650 Kč |
| Slezské gymnázium, Opava, příspěvková organizace | 1 | 154 880 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 99 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Slezské gymnázium, Opava, příspěvková organizace | 1 | 144 000 Kč |
| Základní škola Ostrava, Matiční 5, příspěvková organizace | 1 | 99 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ski areál Myšák s.r.o. | 2 | 243 000 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 2 | 159 800 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Slezské gymnázium, Opava, příspěvková organizace | 1 | 121 800 Kč |
| Základní škola a mateřská škola Ostrava, Ostrčilova 10, příspěvková organizace | 1 | 99 000 Kč |
| Základní škola Ostrava, Matiční 5, příspěvková organizace | 1 | 60 800 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ski areál Myšák s.r.o. | 3 | 281 600 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 107 900 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 86 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Slezské gymnázium, Opava, příspěvková organizace | 1 | 107 900 Kč |
| Základní škola a mateřská škola Ostrava, Ostrčilova 10, příspěvková organizace | 1 | 86 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ski areál Myšák s.r.o. | 2 | 193 900 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 1 | 200 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Moravskoslezský kraj | 1 | 200 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ski areál Myšák s.r.o. | 1 | 200 000 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 1 | 75 150 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Slezské gymnázium, Opava, příspěvková organizace | 1 | 130 500 Kč |
| Základní škola Ostrava, Matiční 5, příspěvková organizace | 1 | 75 150 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ski areál Myšák s.r.o. | 2 | 205 650 Kč |
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 31 | 2 360 850 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 130 500 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Slezské gymnázium, Opava, příspěvková organizace | 1 | 130 500 Kč |
| Základní škola Ostrava, Matiční 5, příspěvková organizace | 1 | 75 150 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ski areál Myšák s.r.o. | 2 | 205 650 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 61 | 7 279 280 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Slezské gymnázium, Opava, příspěvková organizace | 1 | 61 100 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ski areál Myšák s.r.o. | 1 | 61 100 Kč |