Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 06.01.1998 |
| IČO | 25389572 |
| Datová schránka | t3s64ij |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 227 smluv za celkem 252 mil. Kč;
9 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa železnic, státní organizace | 13 | 13 755 280 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| FRAM System s.r.o. | 13 | 13 755 280 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 3,23 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT | 2 | 23 595 000 Kč |
| Dary a dotace | 19 | 9 432 192 Kč |
| Stavebnictví | 3 | 2 335 300 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 5 | 1 594 780 Kč |
| Konzultace a poradenství | 1 | 400 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa železnic, státní organizace | 31 | 37 688 328 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| FRAM System s.r.o. | 31 | 37 688 328 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,50 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT | 7 | 22 590 700 Kč |
| Dary a dotace | 27 | 6 295 388 Kč |
| Stavební úpravy pro železnici | 2 | 730 840 Kč |
| Konzultace a poradenství | 1 | 400 000 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 313 632 Kč |
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 1 | 86 152 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa železnic, státní organizace | 40 | 37 676 712 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| FRAM System s.r.o. | 40 | 37 676 712 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 7,69 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 256 | 87 894 884 Kč |
| Konzultace a poradenství | 11 | 4 484 000 Kč |
| IT | 4 | 3 605 800 Kč |
| Stavební úpravy pro železnici | 1 | 484 000 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 359 975 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa železnic, státní organizace | 39 | 27 823 587 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| FRAM System s.r.o. | 39 | 27 823 587 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 9 | 4 295 984 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 4 198 216 Kč |
| Stavební úpravy pro železnici | 8 | 3 541 912 Kč |
| IT | 4 | 3 037 584 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 7 | 2 276 736 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa železnic, státní organizace | 30 | 17 350 432 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| FRAM System s.r.o. | 30 | 17 350 432 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 7,69 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
4 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 15,38 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT | 7 | 28 086 036 Kč |
| Stavební úpravy pro železnici | 58 | 24 981 902 Kč |
| Stavebnictví | 13 | 7 763 360 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 2 | 287 496 Kč |
| Poštovní a kurýrní služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa železnic, státní organizace | 26 | 37 335 034 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| FRAM System s.r.o. | 26 | 37 335 034 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 5,88 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 5,88 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT | 6 | 9 895 138 Kč |
| Stavebnictví | 5 | 4 371 972 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 4 | 2 014 892 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 2 | 784 080 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa železnic, státní organizace | 16 | 17 066 082 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| FRAM System s.r.o. | 17 | 17 066 082 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 5,26 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 5,26 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 24 601 720 Kč |
| Stavebnictví | 3 | 5 169 120 Kč |
| IT | 8 | 4 292 112 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 2 | 2 652 320 Kč |
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 2 | 1 082 950 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 545 952 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 1 | 493 680 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa železnic, státní organizace | 19 | 38 837 854 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| FRAM System s.r.o. | 19 | 38 837 854 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT | 193 | 477 045 888 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 18 924 400 Kč |
| Stavebnictví | 3 | 5 138 870 Kč |
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 2 | 968 000 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 2 | 429 792 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa železnic, státní organizace | 11 | 26 995 100 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| FRAM System s.r.o. | 11 | 26 995 100 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 11,11 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pojišťovací služby | 12 | 98 400 830 Kč |
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 71 | 32 394 846 Kč |
| Stavebnictví | 3 | 5 768 796 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 7 | 2 858 988 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 154 880 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa železnic, státní organizace | 9 | 7 592 750 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| FRAM System s.r.o. | 9 | 7 592 750 Kč |