Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 05.11.2003 |
| IČO | 25477609 |
| Datová schránka | m9wpnew |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 23 smluv za celkem 2 mil. Kč;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 289 296 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 1 | 11 627 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Hasičský záchranný sbor Ústeckého kraje | 3 | 300 923 Kč |
| Statutární město Ústí nad Labem | 2 | 253 781 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| AUTONIS s.r.o. | 5 | 554 704 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 80 997 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 72 600 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Hasičský záchranný sbor Ústeckého kraje | 1 | 80 997 Kč |
| DIAMO, státní podnik | 1 | 72 600 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| AUTONIS s.r.o. | 2 | 153 597 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 3 | 253 684 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 1 | 67 881 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Hasičský záchranný sbor Ústeckého kraje | 3 | 253 684 Kč |
| Správa železnic, státní organizace | 1 | 67 881 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| AUTONIS s.r.o. | 4 | 321 565 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 145 585 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Hasičský záchranný sbor Ústeckého kraje | 1 | 145 585 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| AUTONIS s.r.o. | 1 | 145 585 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Doprava a poštovní služby | 1 | 179 322 Kč |
| Osobní vozidla | 1 | 98 252 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa železnic, státní organizace | 2 | 277 574 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| AUTONIS s.r.o. | 3 | 277 574 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 10 | 575 036 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 66 187 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa železnic, státní organizace | 3 | 323 191 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| AUTONIS s.r.o. | 3 | 323 191 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sanitní a zdravotnická vozidla | 1 | 102 850 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa železnic, státní organizace | 1 | 102 850 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| AUTONIS s.r.o. | 1 | 102 850 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sanitní a zdravotnická vozidla | 6 | 699 138 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa železnic, státní organizace | 2 | 287 738 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| AUTONIS s.r.o. | 2 | 287 738 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 34 | 3 584 997 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa železnic, státní organizace | 2 | 242 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| AUTONIS s.r.o. | 2 | 242 000 Kč |